February 28, 2021


PhotoRescue: Mac OS X için silinen resimleri/fotoğrafları kurtarma programı.

PhotoRescue indir-silinen resimleri kurtarma programiPhotoRescue kaliteli bir veri kurtarma programıdır. Mac OS X bilgisayarınızda hızlı ve kolay bir şekilde silinmiş veya kayıp dijital fotoğraf, resim veya grafik dosyaları kurtarmayı sağlayan bir dosya kurtarma programıdır. PhotoRescue silinmiş veya kaybolmuş görüntüleri geri getirmek için tüm disk veya dijital kamera medya analizleri yapmayı sağlar. PhotoRescue dosya kurtarma programı popüler JPEG, TIF, TIFF, GIF, BMP, PNG, WMF ve daha fazla grafik formatları kurtarmayı sağlar.

PhotoRescue sadece basit bir dosya kurtarma programından daha fazlasıdır. Başka dijital medya kurtarma aracı gibi kayıp dijital görüntü ve fotoğrafları geri getirecek. PhotoRescue tüm dijital kamera grafik standartları ile uyumludur. PhotoRescue özel bir teknik beceri gerektirmez ve kullanımı kolaydır.

PhotoRescue FAT 12, FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosya sistemleri ile çalışır. Jaz, Zip disk, SmartMedia, Compaq flash kartlar ve diğer çıkarılabilir sürücülerden silinmiş dosyaları kurtarmak için yardımcı olacaktır.

SmartMedia , CompactFlash , Memory Stick , MultiMedia , SD – Kart , SDHC – Kart , xD – Picture Card , USB , Microdrives gibi diğer harici depolama aygıtları ile çalışır.  Tüm kamera üreticilerinin tüm RAW dosya formatlarını destekler.

Sürümü: PhotoRescue 3.3.6

Boyutu: 7.28 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Mac OS X 10.3 ve üzeri

Üretici: German Sales Agency

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PhotoRescue İndir (Mac OS X) Silinen Resimleri Geri Getirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status