September 22, 2021


Peygamberimizin Hayatı (Diyanet İşleri Başkanlığı)

Peygamberimizin Hayatını okumak isteyenler için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanmış bu PDF formatındaki kitap ile bilgisayarınızda veya Android, iOS mobil cihazlarınızda rahatlıkla okuyabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızda okuyabilir veya dilerseniz indireceğiniz bu PDF kitabını Android, iPhone, iPad, Windows Phone gibi akıllı telefonlara ve tabletlere aktararak sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz.

Peygamberimizin Hayatı (Diyanet İşleri Başkanlığı) kitabında Alemlere Rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamber Efendimizin(s.a.v.) hayatının kronolojik olarak yaklaşık 270 sayfada özetlenmiş biçimini bulabilirsiniz. Daha önce hiç siyer okumadıysanız bir giriş niteliğinde faydalı bir eserdir. Bu kitap ile Efendimizin (s.a.v) hayatı hakkında genel bilgiye sahip olabilir, daha ilmi ve ayrıntılı kitaplara geçmeden önce Siyer-i Nebi’ye bir giriş yapabilirsiniz.

270 sayfa olsa da her sayfada az yazı bulunması ve fontu büyük olması nedeniyle kolay okunur bir formattadır. Diyanet İşleri Başkanlığı güvencesi ile yayınlanmaktadır.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bu PDF kitabı ile Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.a)’nın hayatını okuyabilirsiniz.

Boyut: 898 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Peygamberimizin Hayatı (Diyanet İşleri Başkanlığı) PDF İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status