October 22, 2021


PES6 Pro Evolution Soccer 6

Pro Evolution Soccer 2006 Demo ile en gerçekçi futbol deneyimi yaşamaya hazırmısınız.Konami firmasının son oyunu Pro Evolution Soccer ile yeni sezona yepyeni bir oyunla başlayacağız. Pro Evolution Soccer bugüne kadar geliştirilmiş en yüksek derecede gerçekçiliğe sahip futbol simülasyonu olmuş diyebiliriz. Oyunun bütününe etki edebildiğiniz hatta kaleciler üzerinde bile tam kontrola sahip olduğunuz bu oyun gelişmiş taktik çalışmaları, özel hareketler ve maç günü efektleri ile futbol sahalarını bilgisayarımızın içerisine taşıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte grafik konusunda da son yıllarda çok ilerleme kaydeden PES serisi oyununda bu konuda da en üst seviyeye ulaşmış durumda. Tamamen yenilenen animasyonlar ve hareketler ile gerçek hayatta gördüğümüz ve tanıdığımız futbolcular oyunda da aynı özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

Oyunda futbolcular üzerinde yapılan yapay zeka geliştirmeleri ise sizin hareketlerinize anında ve doğru tepki vermelerini sağlarken, hakemler için yapılan geliştirmeler de oyunda hakemlerin daha dengeli kararlar vermesini sağlamış. Ayrıca taktiksel açıdan getirilen yeni özellikler de alan savuması yaparak boş alanları kapatabilme, kontrolünüzde olmayan defans ve orta saha bloklarının uyumlu çalışması gibi oyun zevkini ve zorluğunu ön plana çıkaran diğer etmenler.

Sonuç olarak maç günü atmosferi ve stadyum efektleri, gelişmiş grafikler ve gerçekçi görünüm, en üst seviyede futbol oyunu gerçekçiliği birleşerek Pro Evolution Soccer adıyla yepyeni bir tat olarak futbol keyfini bilgisayarımıza getiriyor.

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Boyut: 204.35 MB

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • 17 Kasım 2011

  ben bu oyunu seviyorum.lütfen oynuybilim.

 • 28 Şubat 2012

  güzel bir oyun

 • 19 Aralık 2013

  oyun açılmıyo

 • admin Author
  20 Aralık 2013

  Pes 6 indirme linki yenilenmiştir. İndirme de herhangi bir sorun yoktur. iyi günler.

"PES6 Pro Evolution Soccer 6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status