March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Pro Evolution Soccer 2013 Türkiye Ligi Eklentisi

Pro Evolution Soccer 2013 oyununda Türkiye Ligi istiyorsanız bu eklentiyi kurmanız gerekiyor. Bu eklenti sayesinde Türkiye Ligini oynayabilirsiniz.

Bu muhteşem oyunda artık Türkiye Ligi’ ni de ekleyebilirsiniz. bütün takımların as ve yedek kadroları tam olarak yer almaktadır. Yaş,boy gibi bilgilerin güncel bir şekilde yer verildiği yama içerisinde ayrıca PTT 1. Lig de yer almaktadır. Takım formaları ve logolarının eksiksiz yer aldığı eklenti oyunu çok daha zevkli bir hale getirecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

5 büyük takım sıralamasının hemen ardından takımların ID’ leri sezonun 5. haftasındaki haftalık sıralamasına göre yapılmıştır. İyi eğlenceler.

Oyunu kurmak için v0.9 Installer.exe dosyasını kullanarak yamayı kurun ve PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olun. PeSBoX Anatolia 2013 v0.9.53 Installer.exe dosyasını kullanarak yamayı kurduktan sonra PES 2013 kurulum yerinin doğru olduğundan emin olmanız gerekiyor. v0.9 kurulu olmak zorunda öncelikle onu kurmanız gerekmektedir. Kurulum bittikten sonra oyunun kurulu olduğu yerdeki PeSBoX Anatolia 2013 Selector.exe’ yi çalıştırın. Normal oyun için Patch Mode butonunu, online oyun için Online Mode butonunu kullanabilirsiniz. Mod seçicinin çalışması için Microsoft .NET Framework 4.0 yüklü olmalıdır. İyi eğlenceler.

Boyutu: 289 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PES 2013 Türkiye Ligi İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status