PerfectDisk PRO: HDD Disk birleştirme ve optimize için kaliteli bir program.

PerfectDisk indirPerfectDisk PRO, disk birleştirmek, optimize ve sistem performansı artırmak için tasarlanmış kaliteli bir program. PerfectDisk tüm sürücüler için akıllı çözüm ve optimizasyon sağlamak ve CPU kaynakların kullanımını azaltarak enerji maliyetlerinden tasarruf yapmak için geliştirilmiştir. Özellikle HDD ve SDD disk üzerinde mükemmel çalışıyor.

Yeni yayınlanmış PerfectDisk 13 sürümü Windows 8.1 desteği ile geldi. HDD ve SSD’ler için% 20’ye kadar daha hızlı optimizasyon, özel zamanlama ile flexbility arttı, artı SSD öneriler ve raporlama geliştirilmiştir. S.M.A.R.T. fiziksel sürücüler izlenmesi için imkan sağlar. Disk optimizasyonu yaparak sistem performansını artırır ve ayrıca hızlı web tarama ve indirme sağlar.

Bilgisayarında sürekli oyun oynamak, bir çok farklı uygulama veya program ile çalışmak ve CPU kullanımını artıran etkenler disk parçalanmasına neden olur. Disk parçalanmasından dolayı bilgisayar çok yavaşlar, bir çok PC sorunlarına neler olur. Bilgisayarın donmasına hatta çökmesine nedenler. Disk birleştirme yapmak disk optimizasyonu sağlayarak sistem performansını artırmayı sağlar. PerfectDisk tüm disk sorunlarını kapsayarak, tam bir disk optimizasyonu ve disk birleştirme yaparak sistem performansını önemli ölçüde artırır.

Boyutu: 39.95 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Raxco Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PerfectDisk 13 İndir – HDD Disk Birleştirme ve Optimize Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status