March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Diyet Takip Programı

Kilo vermenize yardımcı olmak için diyet uygulamanızı takip etmenizi sağlayan bir yazılım.

Perfect Diet Tracker diyetinizi izlemek ve hedefinize ulaşmak için kilo kaybı sağlamak, güvenli ve tutarlı bir kilo kaybı sağlamak için tasarlanmış kaliteli bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel bir diyet planı oluşturma

Yazılımın mevcut durum ve kendi özel diyet planı elde etmek ya da girmek istediğiniz hedeflere dayalı kişisel bir diyet planı sağlayabilirsiniz.

Yiyecek günlüğü ile ne yiyeceğinizi takip etmez.

Perfect Diet Tracker programı Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac OS X 10.4/Mac OS X 10.8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. OS X Mountain Lion, Lion, Snow Leopard, Leopard, Tiger ve Panther üzerinde çalışır.

Perfect Diet Tracker for Mac
Mükemmel Diyet Tracker size kilo ve diyet yönetmenizi sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Bu sağlam bilimsel temelleri ve kanıtlanmış kalori sayma yöntemleri kullanır.Yazılım, kullanımı kolay, sezgisel arayüzü ve geniş bir uluslararası yiyecek ve egzersiz veritabanına sahiptir. Basit, ekonomik ve güvenlidir.

Eğer belirli bir kullanıcı profiline göre yazılım tarafından sağlanan diyet önerileri kullanın veya kendi diyet planı takip edebilirsiniz.Günlüğü ve kapsamlı gıda veritabanı sayesinde hızlı gıdalar diyet etkileyen öğrenmek en ve nasıl kendi kilo yönetimi kontrol alabilir.

Boyutu: 20,6 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Perfect Diet Tracker İndir (3.7.1) MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status