PDFCool PDF Editor: Ücretsiz PDF düzenleme ve PDF’den Word’e (.doc) dönüştürme programı.

PDFCool PDF Editor, PDF düzenleme imkanı sunan ücretsiz bir programdır. PDFCool PDF Editor ücretsiz programı ile sadece PDF belgelerini düzenleme değil ayrıca, PDF formatından, Word (.doc) formatında dönüştürmeyi sağlar.

Edit PDF (PDF Düzenleme): PDFCool ile bir kelime / cümle düzenleyebilir, ya da bir alana sürüklemek için çift tıklayın ve sonra da gruplar halinde bunları düzenlemek için Text Editor aracını kullanabilirsiniz.

Add Text (Metin Ekleme): PDF belgesinde boş alanda yeni metin eklemek için bir metin kutusunu açmak için çift tıklayın. Ayrıca ayrıntılı olarak eklemek istediğiniz metni ayarlamak için “Add Text – Metin Ekle” iletişim kutusunu açabilirsiniz.

Delete Text (Metin Silme): Silmek istediğiniz metni seçmek için fareyi sürükleyin ve ve sonra seçili metni silmek için “Delete Text – Metin Sil” fonksiyonunu seçmek için sağ tıklayın.

Page Editing (Sayfa Düzenleme): PDFCool, kopyalama, silme, ayıklama, döndürme, yeniden boyutlandırma, birleştirme, kırpma ve sayfaları yerine düzenleme özellikleri 12 sayfayı destekler.

Font Setting (Yazı Tipini Ayarlama): Kolayca PDF belgesinin metin yazı tipi, boyut, renk, konum, görünüm vb ayarlayabilirsiniz, siz de altını çizmek ya da strokeline, PDFlerinizi üzerinde Kalın veya İtalik uygulayabilirsiniz ekleyebilirsiniz.

Word to PDF Conversion (Word’den PDF’ye Dönüştürme): PDFCool Free PDF Conversion kolayca PDF formatında MS Word belgeleri (doc, docx veya rtf) dönüştürmeyi sağlar.

PDF to Word Conversion (PDF’den Word’e Dönüştürme): PDF belgeleri DOC, Text ve images gibi formatlara dönüştürür.

ve daha bir çok özellikler sunan bu ücretsiz PDF düzenleme programını kesinlikle tavsiye ederim.

PDFCool PDF Editor indir

PDFCool PDF Editor ücretsiz PDF düzenleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 28,47 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDFCool PDF Editor 3.80 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status