March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

PDF Döndürme/Çevirme Programı

PDF düzenleme ile ilgili piyasada bir çok program bulabilirsiniz. Özellikle PDF çevirme, PDF döndürme ile ilgili program arayanlar arkadaşlar için yardımcı olacak bu programı paylaşıyorum.

PDFCool PDF Editor programı PDF düzenleme için faydalı bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

PDFCool PDF Editor ücretsiz PDF düzenleme programı bir çok özellikler sunuyor. Size yardımcı olacak bu faydalı programın bazı özelliklerini belirtmek isterim.

Page Editing (Sayfa Düzenleme): PDFCool, kopyalama, silme, ayıklama, döndürme, yeniden boyutlandırma, birleştirme, kırpma ve sayfaları yerine düzenleme özellikleri 12 sayfayı destekler.

Font Setting (Yazı Tipini Ayarlama): Kolayca PDF belgesinin metin yazı tipi, boyut, renk, konum, görünüm vb ayarlayabilirsiniz, siz de altını çizmek ya da strokeline, PDFlerinizi üzerinde Kalın veya İtalik uygulayabilirsiniz ekleyebilirsiniz.

Edit PDF (PDF Düzenleme): PDFCool ile bir kelime / cümle düzenleyebilir, ya da bir alana sürüklemek için çift tıklayın ve sonra da gruplar halinde bunları düzenlemek için Text Editor aracını kullanabilirsiniz.

Add Text (Metin Ekleme): PDF belgesinde boş alanda yeni metin eklemek için bir metin kutusunu açmak için çift tıklayın. Ayrıca ayrıntılı olarak eklemek istediğiniz metni ayarlamak için “Add Text – Metin Ekle” iletişim kutusunu açabilirsiniz.

Delete Text (Metin Silme): Silmek istediğiniz metni seçmek için fareyi sürükleyin ve ve sonra seçili metni silmek için “Delete Text – Metin Sil” fonksiyonunu seçmek için sağ tıklayın.

PDFCool PDF Editor ücretsiz PDF düzenleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 28,37 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PDF Döndürme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status