March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Çok Amaçlı Antivirüs Programı

PCKeeper, sisteminizi güvenli, temiz, hızlı yapmayı sağlayan çok amaçlı bir antivirüs programıdır.

PCKeeper ana görevi olan virüs temizleme işlemini yerine getiren bir antivirüs programı olmaktan çok daha fazlasını gerçekleştiren bir program paketidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok gerekli araç program dahilinde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Programın silinen dosyaları geri getirme aracı sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtararak önemli verilerinizin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.

Program kaldırma aracı özellikle bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımlardan etkilendiği durumlarda önem kazanmaktadır. Kötü amaçlı yazılımlar tarafından erişilmez hale getirilebilen Windows program kaldırma menüsü yerine kullanabileceğiniz bu araç kaldırmakta güçlük yaşadığınız program ve uygulamaları temizlemenize yardımcı olmaktadır.

Program sisteminizde yer kaplayan ve hiç bir işlevi olmayan dosyaları tespit ederek temizleyebilmektedir. Gereksiz dosyaları silme aracı sisteminizin bu işlevi olmayan dosyalar nedeniyle şişmesini ve performans kaybetmesini önler.

Programın başlangıç düzenleyicisi bilgisayarınızın başlangıcında aktifleşen uygulamaları ve ayarları denetlemenize imkan tanır. Bu araç yardımıyla başlangıç hızlandırma mümkün olmaktadır.

Bütün bu araçların yanında bilgisayarınız çalındığında bilgisayarınızı bulmanızı sağlayan hırsızlık önleme aracı ve sabit disk performansını arttıran disk birleştirme aracı gibi birçok farklı gerekli uygulama program ile birlikte gelmektedir.

Boyutu: 716 Kb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PCKeeper İndir (2.1.38)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status