PC Medkit: Kayıt defteri hataları temizleme, PC sorunları giderme ve başlangıç programları ayarlama programı.

Windows Kayıt Defteri tutarsızlıklarından endişe duyuyor musunuz? PC’nizin arka planda çalışan, gereksiz başlangıç ​​öğeleri ve hizmetleri var mı? PC Medkit güvenli ve etkili bir kayıt defteri temizleme ve sistem önyükleme sırasında çalıştırılan programları ve hizmetleri yönetmek için ekstra özellikler içeren harika bir program.

PC Medkit gelişmiş kayıt defteri tarayıcı, Windows kayıt defterindeki tutarsızlıklar sekiz farklı türde algılar ve hatalı pozitif durumları azaltmak için her belirlenen hatayı dikkatli bir şekilde doğrulama gerçekleştirir. Dosyaları veya öğeleri, geçersiz kayıt defteri anahtarlarını ortadan kaldırarak, kayıt defteri bütünlüğünü geri yükler.

Çalıştırmak istediğiniz programlar için ek sistem kaynaklarını boşaltmak PC optimizasyonunun önemli bir parçasıdır. PC Medkit Hizmet Yöneticisi ve sistem önyükleme, bilgisayar ilk açılışında çalıştırmasını istediğiniz uygulamaları ve hizmetleri kontrol etmek için Başlangıç ​​Yöneticisi içerir.

PC Medkit programının özelliklerine kısaca değinecek olursak;

Hızlı kayıt defteri hataları temizlemeyi sağlar. PC Medkit kayıt defteri hataları için bilgisayarınızı tarar ve sadece birkaç dakika içinde bu hataları ortadan kaldırır. Hata kaldırma işlemi, iyice tespit edildikten sonra sağlanır. Bu konuda gerçekten güven veriyor. Yanlış şeyleri silme korkusunu ortadan kaldırıyor.

Program sorunları çözemezse bile, teknik destek ekibinden yardım almanızı sağlıyor. Yardımcı olmak için hazırda bekleyen pek çok bilgisayar uzmanı var. Program ücretli bir program olduğu için, bu hizmetten faydalanmak için programı satın almanız gerekiyor. Yine de ücretsiz deneme sürümünü kullanarak programı test edebilirsiniz.

Sonuç olarak; PC Medkit Windows sorunları giderme, kayıt defteri temizleme, kayıt defteri hataları düzeltme, disk alanını boşlatma ve daha fazlası için kaliteli ve güvenilir özellikler sunuyor. Ayrıca başlangıç yöneticisi aracı ile başlangıç programları yönetme imkanı sunuyor. Böylelikle bilgisayar performansını artırmayı sağlıyor.

PC Medkit indir-pc sorunlari giderme-kayit defteri temizleme

Boyutu:5.69 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PC Medkit İndir (2.5.4.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status