March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

PC Açılış Programları Kapatma Programı

Bilgisayarımız açılırken bazı programlar kendiliğinden açılır. Bu programların başlangıçta açılması bilgisayarın yavaş açılmasına neden olur. Eğer PC açılış hızını artırmak için yöntemler arıyorsanız, en basit yöntem başlangıçta açılan programları devre dışı bırakmak faydalı olabilir. Bilgisayarınızın açılışında, açılmasını istemediğiniz programları kapatmak, engellemek çok basittir. Bunun için mevcut bir çok ücretsiz program mevcuttur.

Bende size Ashampoo StartUp Tuner 2 programını tavsiye ediyorum. Kullanımı çok basit bir programdır. Bu program sayesinde bilgisayarınız açılış programlarını engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo StartUp Tuner 2 programı bilgisayarınızın açılış programlarını listeler. Sizde basit bir fare tıklaması ile istemediğiniz programları engelleyebilirsiniz.

Açılış programlarının varlığı bilgisayarınızın bazen hata bildirimleri vermesine neden olabiliyor. Ashampoo StartUp Tuner 2 programı bu hata bildirimlerininde ortadan kaldırılmasını sağlar. Böylece PC açılış hızını artırabilirsiniz.

Ashampoo StartUp Tuner 2 otomatik olarak herhangi bir zamanda yapılmış olan değişiklikleri geri yükleme yapabilir, yapılan değişikliklerin, bir yedeğini yükler.

Ashampoo StartUp Tuner 2 başlangıçta açılan programların hepsini listeler ve gerekli değilse devre dışı bırakılmasına izin verir.

Ashampoo StartUp Tuner programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 5,81 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"PC Açılış Programları Kapatma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status