March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Videolu Sohbet, Anlık Mesajlaşma Programı

Paltalk programı ile videolu açık sohbet odalarına girerek, videolu anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma yapmaya başlayabilirsiniz. Program Türkçe dil desteği arayüzü ile kolay bir kullanım sunuyor.Sohbet odaları, görüntülü sohbet hepsi bedava.

Program arayüzü Türkçe kullanımdır. Programı kurarken İngilizce olarak kuracaksınız, sonraki adımlar da Türkçe kullanım başlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Video Chat Rooms, Group Video Calls, Friendly Video Community, Mobile. – Video Chat Odaları, Grup Video Aramalar, Arkadaşlarınızla Video Konferans, Mobil.

Programın en güzel özelliği ise sizde web kamerası olmasa bile kamerası olanlar ile videolu görüşme yapabilirsiniz.

Paltalk Türkçe İndir: Paltalk Messenger ücretsiz sesli, yazılı ve video Chat programıdır. Paltalk turkce indir, paltalk indir, paltalk türkçe, paltalk indir gezginler, paltalk türkçe yama, türkce paltalk indir, paltalk indir turkce, paltalk türkçe gezginler, paltalk gezginler, paltalk messenger türkçe indir

Paltalk Kullanımı:

Program kurulma aşamasını geçtikten sonra açıldıgında Yeni Kullanıcı seçiyorsunuz sizden talep edilen gerekli bilgileri verdikten sonra. Takma adınızı ve şifrenizi yazdığınızda programa girmiş oluyorsunuz.

Ve program Gruplar adındaki pencerenin üzerindeki rumuza tıkladığınızda çeşitli sıralamalara göre odalar vardır. İlginizi çeken odaya giriyorsunuz.

Paltalk programının son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Paltalk Türkçe İndir (10.3)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status