March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Private Tunnel VPN Uygulaması

OpenVPN ücretsiz VPN ve güvenlik programının Android mobil cihazlar ile uyumlu sürümü.

OpenVPN uygulaması özellikle internet güvenliği ve internet gizliliğini korumak isteyenlerin ve aynı zamanda ülkemizdeki kullanıcılara kapalı olan web sitelerine girmek isteyenlerin tercih edebilecekleri açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir VPN uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir IP alt ağ veya tek bir UDP veya TCP bağlantı noktası üzerinden sanal ethernet adaptörü,

Gelen VPN istemcileri dinamik bağlantı binlerce işleyebilir bir veya daha fazla makine kullanarak ölçeklenebilir, yük dengeli VPN sunucu grubu yapılandırabilirsiniz

Programın tamamen etkin bir SSL VPN hizmeti mevcut ve oldukça geniş bir konfigürasyonu destekliyor. Uzaktan erişim, siteden siteye VPN, kablosuz ağ güvenliği ve şirketler seviyesinde yük dengeleyici destekli uzak erişim gibi gelişmiş seçenekler barındırması sayesinde ise herkese hitap eden bir VPN programı haline geliyor.

Kolay kullanılan bir arayüze sahip olan uygulamada daha önceden paylaşılan anahtarları, statik anahtarları yahut TLS tabanlı dinamik anahtar değişimlerini kullanabilirsiniz. OpenSSL kütüphanesindeki tüm şifreleme, izin ve sertifikaözelliklerini de kullanma şansınız var.

Elbette temel özelliklerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar ise karmaşık ayarlara girmeden direkt olarak programın VPN özelliğini kullanabilir ve güvenliklerini sağlayabilirler.

GÜNCELLENME TARIHI:

MEVCUT SÜRÜM:2.0.16

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:4.0 ve üzeri

BOYUT:1,4Mb

FIYAT:Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"OpenVPN İndir – Android" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status