April 20, 2018


OpenDrive: Ücretsiz dosya/klasör yedekleme ve senkronizasyon yapmayı sağlayan ücretsiz program.

Bulut depolama uygulamalarına yeni bir isim daha katıldı. OpenDrive, sınırsız online dosya/klasör depolama, yedekleme ve bulut içerik yönetmeyi sağlayan ücretsiz bir bulut depolama uygulamasıdır.

OpenDrive ücretsiz kullanıma sunuluyor ama elbette bir sınırlaması vardır. Ücretsiz 5GB depolama alanı sunuyor. Eğer depolama alanını artırmak istiyorsanız, uygun bir fiyat karşılığında depolama alanı satın alabilirsiniz. Sınırlamalar arasında 100MB dosya boyutu, aylık olarak 1GB trafik kullanımı sunuyor. Ayrıca tek bir kullanıcı 200KB/s dosya depolama hız limiti ile sınırlandırılıyor. Daha önce de dediğim gibi, hem depolama alanı hem de tüm bu sınırlamaları kaldırmak için belli olan ücretlerde dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

OpenDrive indir-bulut depolama alanı uygulamasi

Çevrimiçi olarak belge, müzik, resim/fotoğraf saklayabilirsiniz. Online depolama hesabınıza anında erişim sağlayabilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Her zaman, her yerden kolayca hesabınıza erişebilir ve kolayca dosya yönetimi yapabilirsiniz.

Bilgisayardaki veya harici depolama aygıtlarındaki dosya/klasörleri senkronize edebilirsiniz. Dosya eşitlemesi yaparak, anında her yerden en son eklediğiniz dosyalara da erişebilirsiniz.

Online olarak tüm verileri yedekleme yapabilirsiniz. Hem güvenli hem de kolay kullanım hizmeti sunuyor. Bulut depolama alanı için ücretsiz uygulamalar arıyorsanız 5GB depolama alanını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Sürüm: OpenDrive 1.5.6.1

Boyutu: 7.3 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Opendrive

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"OpenDrive: Dosya Yedekleme ve Dosya Eşitleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status