OpenDrive: Android için her yerden erişilebilir ücretsiz bulut depolama uygulaması.

Bulut depolama uygulamalarına yeni bir isim daha katıldı. OpenDrive, sınırsız online dosya/klasör depolama, yedekleme ve bulut içerik yönetmeyi sağlayan ücretsiz bir bulut depolama uygulamasıdır.

OpenDriveAndroid mobil cihazlar üzerinden OpenDrive bulut depolama sunucusuna bağlanarak, hesabınızdaki tüm dosyalara her zaman, her yerden erişebilirsiniz. OpenDrive, depolama alanına upload edilen her dosyayı anında eşitler. Bu sayede, yüklediğiniz dosyalara anında ulaşabilirsiniz. OpenDrive online depolama alanındaki dosyalarınızı, iş arkadaşları, müşteriler, arkadaşlar ve aileniz ile kolayca paylaşabilirsiniz.

Doğrudan bulut sunucu üzerinden Android mobil cihazlara müzik aktarabilirsiniz.

OpenDrive indir-iphone bulut depolama uygulamasi

OpenDRIVE, ücretsiz 5GB bulut depolama alanı sunuyor. Mobil cihazlarınızdan, dosyaları görüntülemek, paylaşmak ve belgeler üzerinde işbirliği sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Her yerde ve her zaman doğrudan Android telefondan tüm fotoğraflar, dokümanlar, videolar ve verilere erişimi sağlayabilirsiniz. OpenDRIVE otomatik olarak Android, Bilgisayar ve OpenDRIVE Sitesi arasında veri senkronize edebilirsiniz.

OpenDrive Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 2.2 MB

Güncellenme: 23 Nisan 2013

Gerekli sürüm: Android 2.1 ve üzeri

Mevcut sürüm: 2.0.1

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"OpenDrive: Android Ücretsiz 5GB Bulut Depolama Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status