March 22, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Norton Zone: iPhone, iPad İçin Bulut Depolama ve Paylaşma Programı

Norton Zone – Safe and easy file sharing programının iPhone telefon ve iPad tablet ile uyumlu sürümüdür. Norton Zone mobil sürümünü iPhone, iPad mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bulut depolama, çağımızın en önemli veri paylaşım imkanı sunan hizmettir. Bir çok büyük şirket bu alanda ön plana çıkmaya çalışıyor. Google Drive, SkyDrive vs gibi bir çok bulut depolama uygulamaları piyasada mevcut. Bunların arasına yeni bir isim daha dahil oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Zone veri depolama ve veri paylaşım imkanı sunacak bulut tabanlı bir hizmettir.

Norton Zone – Safe and easy file sharing uygulaması iOS 6.0 veya üst sürümleri yüklü iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazlarınız ile uyumlu çalışır.

Norton Zone, diğer bulut hizmetleri gibi kayıt gerektiriyor. Kayıtlı olan her kullanıcı için ise ücretsiz 5 GB depolama ve dosya paylaşım imkanı sunuyor. Bu da gayet iyi. Depolama alanını artırmak için belli bir miktar ücret ödeyerek depolama alanını genişletebilirsiniz.

Norton Zone cloud sharing

Norton Zone sadece Windows, Mac OS X bilgisayarlar için değil akıllı telefon ve tabletler içinde kullanılabilir. Farklı sistemler için ayrı sürümleri mevcut. Diğer sürümleri de farklı konularda paylaşacağız.

Boyutu: 17 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Norton Zone İndir – iPhone, iPad" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status