August 4, 2021


Norton Security Premium (Norton 360): Antivirüs ve Güvenlik Duvarı

Norton Security Premium (eski adıyla Norton 360) sisteminizin güvenliğini sağlayan en iyi antivirüs ve güvenlik duvarı yazılımlarından biridir. Yepyeni Norton Security Premium ile artık daha güvende olun.

Sizi daha iyi koruyabilmek için güvenlik hizmetlerinde önemli ölçüde geliştirmeler yapılmıştır. Norton 360’ta sevdiğiniz özelliklerin tümünü alıp bunların üzerine daha iyi bir koruma eklendi. Performansı ve tasarımı daha iyi hale getirerek Norton Security Premium oluşturuldu. PC’leriniz, Mac’leriniz, akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için Norton’un en iyi ürünü.

Norton Security Premium, sizin ve sevdikleriniz için PC yedekleme ve aile güvenlik özelliklerini de içeren en iyi korumayı sunar. Tek bir abonelikle 10 adete kadar PC, Mac, Android ve iOS aygıtlarınızı korur. Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar. Aygıtlarınız için 1 numaralı tüketici güvenlik hizmeti. Çocuklarınızın İnternet’i güvenle keşfetmelerine yardımcı olacak araçları sağlar. Fidye yazılımlarına karşı ek koruma sağlar ve 25 GB’lık güvenli PC bulut yedekleme alanı dahildir. Ödüllü teknolojimiz sayesinde, riskli Android uygulamalarını indirmeden önce sizi uyarır. %100 Virüsten Koruma Sözü: Abone olduğunuz andan itibaren bir Norton uzmanı aygıtlarınızı virüslerden korumanıza yardımcı olur; aksi halde paranız iade edilir.

norton-security-premium-norton-360-son-surum-turkce-indir

Norton Security Premium (Norton 360) virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur. Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar. Geniş kapsamlı koruma ve performans için 1 numaralı tüketici güvenlik yazılımı. %100 Virüsten Koruma Sözümüz dahildir: Abone olduğunuz andan itibaren bir Norton uzmanı, aygıtlarınızı virüslerden korumanıza yardımcı olur; aksi halde paranızı iade eder. Tek bir abonelik ile birden fazla PC, Mac, akıllı telefon ve tableti korur. Kullanıcı dostu web portalı ile tüm aygıtlarınız için korumanızı yönetmenize yardımcı olur.

Çocuklarınızın bağlı bulundukları dünyayı güvenle keşfedebilmeleri için üst sınıf aile güvenlik özellikleri içerir. Windows bilgisayarınızda seçtiğiniz fotoğraflarınızı, finansal ve diğer önemli belgelerinizi otomatik olarak yedekler. İhtiyaçlarınıza göre daha fazlasını ekleyebileceğiniz seçeneklerle birlikte bilgisayarınız için 25 GB güvenli bulut depolama içerir.

Norton Security Premium (Norton 360) Bilgileri

Boyut: 1.04 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Norton Security Premium (Norton 360) Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status