March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Nonoh: Ücretsiz VOIP programı

Nonoh, VOIP servislerinden biri, indireceğiniz program da görüşme yapmayı kolaylaştıran Windows bilgisayarlar için ücretsiz arama programı.

VOIP sektöründe başta Skype olmak üzere birçok program yeralmaktadır, bu programlar aracılığıyla yurtiçi-yurtdışı-cep telefonu görüşmelerini internet üzerinden daha uygun olarak yapmak mümkün. Nonoh programını ayıran en önemli özelliği görüşmeler için kendi telefonunuzu kullanabilmeniz. Türkiye içi aramalar ücretsiz (haftalık 200 dk ile sınırlı) olduğundan dolayı yapacağınız bir yurtiçi görüşmesini Nonoh yardımıyla ve kendi ev/iş telefonunuzdan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu aramaları ücretsiz olmaması nedeniyle kendi telefonunuz olarak sabit telefon kullanmanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nonoh ile görüşmeler ücretsiz, fakat üye olurken hesabınıza 10 Euro yüklemeniz gerekiyor, bu 10 Euro sayesinde 120 gün bu listede FREE olarak belirtilen örneğin Almanya, Hollanda gibi ülkelerin ev telefonlarını ücretsiz arayabilirsiniz.

windows-icin-nonoh

Nonoh görüşmeleri hatların durumuna göre çok iyi kalitede veya kısık/yankılı olabiliyor. Bu nedenle öncelikle programın web sitesi www.nonoh.net adresinden bir test araması yapmanızı öneririz. Nonoh programı size telefon defteri de sunuyor, böylece rehberden hızlı arama yapabiliyorsunuz. SIP desteği ile kablosuz ağ bulunan ortamlardan cep telefonu ile de arama yapabiliyorsunuz fakat bunun için artı donanıma ihtiyacınız olacaktır.

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 6.31 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • Lütfi BAŞYILDIZ
    6 Kasım 2010

    güzel uygulama

  • özkan
    2 Mayıs 2012

    inşallah türkcedir

"Nonoh Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status