Sponsorlu Bağlantılar

Nonoh, VOIP servislerinden biri, indireceğiniz program da görüşme yapmayı kolaylaştıran arama programı.

VOIP sektöründe başta Skype olmak üzere birçok program yeralmaktadır, bu programlar aracılığıyla yurtiçi-yurtdışı-cep telefonu görüşmelerini internet üzerinden daha uygun olarak yapmak mümkün. Nonoh programını ayıran en önemli özelliği görüşmeler için kendi telefonunuzu kullanabilmeniz. Türkiye içi aramalar ücretsiz (haftalık 200 dk ile sınırlı) olduğundan dolayı yapacağınız bir yurtiçi görüşmesini Nonoh yardımıyla ve kendi ev/iş telefonunuzdan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu aramaları ücretsiz olmaması nedeniyle kendi telefonunuz olarak sabit telefon kullanmanızı öneririz.

Nonoh ile görüşmeler ücretsiz, fakat üye olurken hesabınıza 10 Euro yüklemeniz gerekiyor, bu 10 Euro sayesinde 120 gün bu listede FREE olarak belirtilen örneğin Almanya, Hollanda gibi ülkelerin ev telefonlarını ücretsiz arayabilirsiniz.

Nonoh görüşmeleri hatların durumuna göre çok iyi kalitede veya kısık/yankılı olabiliyor. Bu nedenle öncelikle programın web sitesi www.nonoh.net adresinden bir test araması yapmanızı öneririz. Nonoh programı size telefon defteri de sunuyor, böylece rehberden hızlı arama yapabiliyorsunuz. SIP desteği ile kablosuz ağ bulunan ortamlardan cep telefonu ile de arama yapabiliyorsunuz fakat bunun için artı donanıma ihtiyacınız olacaktır.

Not: Türkçe Dil Dosyası

3.9 MB

Türkçe

Ücretsiz

Download: Nonoh 4.02 b543 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

nonoh türkçe indir, nonoh türkçe yama, nonoh türkce, nonoh türkçe yama indir, nonoh indir, nonoh türkçe dil dosyası, ıdm 4 02 indir gezginler, internet download manager 4 02 indir gezginler, nonoh indir türkçe, idman 4 02 indir gezginler

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • Lütfi BAŞYILDIZ
    6 Kasım 2010

    güzel uygulama

  • özkan
    2 Mayıs 2012

    inşallah türkcedir

"Nonoh 4.02 b543 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats