March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefon / Tablet İçin Nimbuzz Mobil Uygulaması

Android Telefon / Tablet için ücretsiz ve Türkçe Nimbuzz mobil uygulaması. Ücretsiz mesaj, Ücretsiz arama. Sınır yok!

Nimbuzz Mobil Messenger, internet ve akıllı telefon messenger gücünü birleştirerek popüler messenger’larla herhangi bir mobil cihaz üzerinden görüntülü arama yapmanıza, sınırsız sohbet mesajı göndermenize, dosya paylaşmanıza ve düşük maliyetle yurtdışı sesli arama yapmanıza olanak sağlar. Nimbuzz Messenger; Android, iOS, Blackberry, Symbian, Java, Windows ve Mac üzerinden kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Nimbuzz Mobil Messenger kullanarak Facebook, Gtalk listelerinden arkadaşlarınızla günün 24 saati ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Nimbuzz Messenger - screenshot thumbnail Nimbuzz Messenger - screenshot thumbnail

Adres defterinizi bağlayın, Facebook, Gtalk listelerinden arkadaşlarınızla sınırsız fotoğraf, dosya, müzik ve video paylaşın. Ayrıca popular sohbet dostumuzu kullanarak Twitter’daki arkadaşlarınızla da iletişim kurabilirsiniz.

150 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı, Nimbuzz Messenger’ın olağanüstü popülaritesinin bir göstergesi. Nimbuzz Messenger her akıllı telefon ve özellikli telefonda kullanılabilir. Siz de hemen gidip arkadaşlarınıza Nimbuzz Messenger’ı indirmelerini söyleyin.

Nimbuzz Messenger’a ait, mobil anlık mesajlaşma deneyiminizi bir üst düzeye taşıyan muhteşem özelliklerin bir listesini aşağıda bulabilirsiniz:

Nimbuzz Messenger - screenshot thumbnail Nimbuzz Messenger - screenshot thumbnail

 ÜCRETSİZ HD SESLİ ARAMA – HD kalitede düşük maliyetli yurtdışı sesli aramalar Nimbuzz Messenger kişilerinizle ücretsiz

ÜCRETSİZ MESAJLAŞMA – SMS atmak yerine sınırsız ve ücretsiz sohbet edin

ANLIK MESAJLAŞMA TOPLULUĞU – Farklı anlık mesajlaşma hesaplarıyla iletişim kurun ve hepsini tek bir listede (Facebook, Gtalk) toplayın

 SOHBET ODALARI – Sohbet odalarında yeni arkadaşlar edinin ve konumunuzu paylaşıp daha kolay buluşun.

ÜCRETSİZ PUSH BİLDİRİMLERİ: Gelen mesajlar için Push Bildirimleri ile her zaman çevrimiçi görünün ve sohbet etmeye hazır olun.

ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Telefonunuzu kapatsanız ya da push bildirimlerini kaçırsanız bile, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar Nimbuzz çevrimdışı mesajlarınızı kaydeder

DÜŞÜK MALİYETLİ YURTDIŞI ARAMALAR – Nimbuzz Out kredisi satın alın, hem cep numaraları hem de sabit hatlarla gerçekleştirdiğiniz aramaların maliyetlerini büyük ölçüde azaltın.

SIP VOIP HESAPLARI – Mevcut SIP ortaklarınızdan biriyle veya herhangi farklı bir SIP sağlayıcısıyla iletişim kurun, olağanüstü düşük maliyetli aramaların keyfini sürün

SOHBET UYGULAMALARI – Twitter, Cricket, Astrology vb için popüler sohbet uygulamalarımızı kullanın.

Güncellendi: 21 Ağustos 2013

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: 12MB

Mevcut Sürüm: 2.6.0

Gereken Android sürümü: 1.6 ve üzeri

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Nimbuzz Mobil Türkçe İndir (Android Tablet)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status