February 27, 2021


Ücretsiz Canlı Video Kayıt Etme Programı

NextPVR indir-video kayit etme programiİnternet üzerinden izlediğiniz video klipleri, TV şovları veya herhangi bir videoyu kaydetmek için imkan sağlayan ücretsiz bir program arıyorsanız NextPVR video kayıt etme programını tavsiye ederim.

NextPVR Microsoft Windows için ücretsiz Kişisel Video Kaydedici (PVR) ve Medya Merkezi uygulamadır. Canlı TV görüntülerini veya herhangi bir videoyu daha sonra izlemek için kaydedebilirsiniz.

Birden çok müşteri desteği ile ev çevresinde medya deneyimi dağıtabilirsiniz. Evden bir PC ya da uygun bir mobil cihaz kullanarak medya planlamak ve akışı için web arayüzünü kullanabilirsiniz.

NextPVR sunduğu muhteşem özelliklere bir bakalım; Video kayıt etmek için önceden zamanlama yapabilir ve siz olmadığınız zaman bile video kaydı yapabilirsiniz. Mesala bir TV kanalında sevdiğiniz bir TV şov veya dizileri izlemeniz mümkün olmayacak. Bu program sayesinde zamanlama yaparak siz olmadığınız zaman, siz varmışsınız gibi kayıt yapabilir.

Kaydedilen videoları Divx, xvid, wmv, ipod formatlarına dönüştürme yapma imkanı sunuyor. Belirli bir zaman içinde istediğiniz bir kanal için video kaydı yapabilme yeteneği. Bu özellik bir çok kullanıcı için faydalı olacaktır. Programın sunduğu en faydalı özelliklerden biri de, en hızlı kanal değiştirmeyle canlı yayın sırasında olası gecikmeleri önlemek. Hatta canlı yayın duraklatma yapabilirsiniz. Teleteks, DVB altyazı ve HDTV desteği sunuyor.

Sürümü: NextPVR 3.2.9

Boyutu: 23.60 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Sub

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NextPVR İndir – Canlı Video Kaydedici" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status