March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Web Güvenlik Tarayıcısı

Netsparker Community Edition bir SQL Injection Scanner. Ücretsiz bir web güvenlik tarayıcısıdır. Kullanıcı dostu, hızlı, akıllı.

Bu profesyonel baskı ile birçok özelliği paylaşıyor. SQL Enjeksiyon ve diğer birçok tarayıcılar (hepsi değilse de) daha iyi XSS sorunları tespit edebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows XP, 7, Vista (x86/x64) 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Netsparker web güvenlik açıklarını tarayabilir, Netsparker bu ücretsiz sürümü büyük bir SQL enjeksiyon tarayıcıdır. Netsparker tests1 tüm SQL Enjeksiyonlar 98.53% bularak 3. parti kriter uyarınca tüm ticari, ücretsiz ve açık kaynak web güvenlik tarayıcısı arasında en iyi SQL Injection Scanner.

Otomatik olarak bir web sitesini uygulama seviyesindeki güvenlik açıklarına karşı analiz edip güvenlik açıklarını raporlar. Ek olarak raporlamanın bir adım da ötesine geçip güvenlik açıklarını kullanarak aynı bir saldırgan gibi sistemden data çıkartabilir ya da sisteme tam erişim sağlayabiliyor. Bu sayede SQL Injection, Cross-site Scripting gibi açıkları başkaları bulmadan siz bulabiliyorsunuz. Web güvenliği konusunda Türkiye’nin tanınmış simalarından Ferruh Mavituna arkadaşımızın şirket Mavituna Security tarafından geliştirilen bu ücretsiz yazılım ile websitelerinizi test edebilme imkanınız bulunmaktadır.

Boyutu: 22,22 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Netsparker Community Edition 2.3.0.18 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status