March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Bağlantısını İzleme, Kontrol ve Onarma Programı

NetChecker ücretsiz program sayesinde internet bağlantınızı izleyebilirsiniz ve sorun, hata varsa düzeltme yapabileceğiniz kullanışlı bir program.

NetChecker kablolu ortak bağlantı sorunları ve kablosuz geniş bant internet bağlantısını kontrol etmek ve onarmak için bir metin tabanlı yazılımdır. Netchecker Sadece Windows yazılımıdır. Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 üzerinde çalışır. NetChecker Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 Unported License kapsamında lisanslanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

NetChecker internet bağlantı sorunları kontrol etmek için basit bir metin tabanlı bir yazılımdır. Netchecker kablolu ve kablosuz geniş bant internet en yaygın bağlantı sorunlarını tespit edebilir. Aynı zamanda sorunu çözmek için çalışacağız mümkünse NetChecker ilk önce internet erişiminin ve bilgisayar engelleyen tam sorun belirleyecektir.

NetChecker Windows önceden yüklenmiş olarak gelen Windows kabuk programları kullanır. Netchecker herhangi bir üçüncü parti araçları kullanmak değildir ve bu nedenle, hızlı, güvenli ve güvenilir.

NetChecker şu anda test etmek ve kablolu türlerinin çoğu sorunları ve Kablosuz genişbant bağlantı düzeltebilirsiniz. Mobil internet ve Çevirmeli bağlantı desteklenmez.

NetChecker herhangi bir spyware, malware, adware içermez. NetChecker tamamen ücretsizdir.

Boyutu: 140 Kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NetChecker İndir (1.0.0.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status