March 26, 2019


Need for Speed: World: Ücretsiz online araba yarış oyunu.

Need for Speed, araba yarış oyunları sıralamasından en iyisidir. NFS Underground ile başlayan yoluculuk yeni bir maceraya geldi. Need for Speed: World oyunu diğer oyunlardan farklı olarak bizleri karşıladı. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun tamamen online oynanmak için tasarlanmıştır. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken kayıt yaptırmanız.

Need for Speed: World araba yarışı oyunları arasında da bir çağ açmış gibi oldu. Bu kalitede ve tamamen ücretsiz olarak online oynayabilirsiniz. Online yarış yapmanın zaten ayrı bir keyfi vardır. Gerçek rakiplere karşı oynamak insanı daha çok heyecanlandırıyor.

Bu indireceğiniz Need for Speed: World dosyası sadece online oyun dünyasına geçiş içindir. Kayıt olduktan sonra bu masaüstü istemcisi sayesinde oyuna giriş yapabilirsiniz.

Need for Speed: World’ü ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Oyunu indirmiş olsanız bile yine de oyunun bünyesine kayıt olup bir hesap oluşturmanız gerekecek. Hemen oyunu indirip çok kolay bir şekilde üye olabilir ve kendinize bir hesap oluşturarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Need for Speed oyunu denince insan şaşırıyor dimi. Şaşırmanıza gerek yok, 10. seviyeye kadar tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. 10. seviyeyi geçtikten sonra belli bir ücret ödemeniz gerekecek. Artık bunları duyduktan sonra 10. seviyeyi geçer misiniz bilmiyorum 🙂 Tabi sadece bu da değil, ayrıca arabaları geliştirmek ve modifiye yapmak istediğiniz bazı zamanlar da da ücret ödemenizi isteyecek.

Need for Speed World oyunu indir

Uzun zaman sonra yine Need for Speed oyunu oynamak istedim. Bu defa internet üzerinden yasal olmayan indirme yapmak yerine en güzel şeyi yaptım. Steam uygulamasını indirdim ve Need for Speed oyunu aradım. Need for Speed Hot Pursuit oyununu çok düşük bir fiyata satın aldım ve kafam rahat bir şekilde oynuyorum.

Size tavsiyem Need for Speed oyunun diğer versiyonlarını indirmek istiyorsanız Steam uygulamasını indirin ve uygun fiyatlara düştüğü zaman satın alın, sizde herhangi bir sorun olmadan oynayın.

Need for Speed: World oyununu XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 bilgisayarlar üzerinde oynayabilirsiniz.

Boyutu: 4.73 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Need for Speed: World Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status