March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Need for Speed: ProStreet oyunu

Need for Speed yeni serisi Need for Speed: ProStreet ile karşınızda. ProStreet ile sokak yarışını en üst düzeyde yapacaksınız. Eski serilerindeki gibi sadece sokak yarışları değil, küresel bir sahnede hakimiyet kurmanız gerekecek.

Need for Speed: ProStreet ile seviyeleri aştıkça karşınıza en iyi sokak yarışçıları çıkacak. Belli bir bölge de hakimiyet kurmanız için, o bölgenin en iyi yarışçısına karşı yapacağınız teke tek yarışı kazanmanız gerekiyor. Özel yarışlarda dergi kapaklarına konu olacaksınız. Tabi dergi kapaklarında sizleri çok güzel kızlar bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Need for Speed: ProStreet oyununun tam tadını çıkarmak istiyorsanız en üst grafik özelliklerinde oynayın. Tabi ekran kartınız kaldırmayabilir. Ekran kartınız iyi ise kesinlikle en üst seviye de oynayın ve yarış nasıl yapılırmış gösterin.

Need for Speed: ProStreet grafikleri gerçekten çok iyi. Özellikle çoğu oyuncu, oyunda arabanın çabuk dağıldığını söylüyor. O nedenle arabayı fazla sağa sola çarpmadan kullanmanız gerekiyor. Gerçek bir yarışçı olduğunu göstermeniz gerekiyor.

need-for-speed-prostreet

Need For Speed: Pro Street, 2007 yılında EA Games tarafından çıkarılmış bir oyundur. Bu oyundan sonra Need for Speed: Undercover çıkacaktır. Oyun bir önceki Need For Speed oyununa göre daha gerçekçidir. Need for Speed serisi sadece bu oyununa mahsus similator oyunu çıkarmıştır.

Araç denetimleri birçok insan tarafından zor olarak karşılanmıştır, diğer Need for Speed serilerine göre yeni ancak beğenilmeyen bazı özellikler eklenmiştir.

Need for Speed: ProStreet oyununu XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 bilgisayar üzerinde oynayabilirsiniz.

Boyutu: 795.48 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Need for Speed: ProStreet İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status