Gelişmiş Android VPN Programı

NCP VPN Client indir-android-vpn-programiNCP VPN Client, Android telefon ve Android tablet mobil cihazlar için gelişmiş bir VPN programıdır. Android için NCP Secure Client VPN uygulaması tüm önemli IPSec VPN geçitleri için uyumlu bir evrensel IPSec VPN istemcisidir (NCP, CISCO, Juniper NetScreen/ScreenOS, Microsoft Server 2008 R2, Check Point, SonicWall, LANCOM Systems, Teldat, Astaro, Adtran)  kullanır.

NCP VPN Client uygulaması Android mobil cihazlara root yapmaya gerek kalmadan Android cihazlardan güvenilir ve şifreli VPN ağ bağlantısı yapmayı sağlar. NCP VPN Client uygulaması sayesinde Android mobil cihazdan tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Ülkemizde yasaklanmış olan Twitter sosyal paylaşım sitesine de giriş yapmanızı sağlar.

NCP VPN Client uygulamasının özellikleri: Uygulama Widget desteği, IKEs1 (Ana Mod, Agresif Mod) , Yerel IP adresi / manuel veya IKE config modu ile IP adresi atama, Split / tam tünel ağ erişimi, Önceden paylaşılan anahtar, Tek zamanlı şifre desteği (OTP desteği) gibi imkanlar sunuyor.

Mevcut Sürüm: NCP VPN Client 2.32

Fiyat: Ücretli (7.66 TL)

Dil: İngilizce

Boyutu: 1.4 MB

Gerekli sürüm: Android 4.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NCP VPN Client İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status