March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

NConvert İndir: Grafik Dosyalarını Dönüştürme Programı

NConvert, grafik dosyaları arasında dönüştürme sağlayan ücretsiz, bedava bir yardımcı program. Grafik dönüştürme filtreleri sayesinde istediğiniz formatlar arasında dönüştürme yapabilirsiniz.

NConvert programı 400′e yakın grafik formatını destekler.  Ayrıca çıkış olarak 40′a yakın grafik formatını destekler. Çok sayfalı TIFF, GIF, Animasyonlu ICO desteği mevcuttur. Grafikleri yeniden boyutlandırma, parlaklık, karşıtlık, renk sayısını değiştirme gibi özellikleri mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bulanıklık, ortalama, kabartma vb filtreler uygulayabilirsiniz. Objektif, dalga efektleri ekleyebilirsiniz. Buna benzer bir çok özellikleri ile ücretsiz ve kolay kullanımı açsından NConvert programını kullanmanızı tavsiye ederim.

grafik dönüştürme filtreleri indir, grafik dönüştürme filtresi indir, grafik donusturme filtreleri, 32 bit programı 64 bit e dönuşturmek, grafik dönüştürme filtreleri indir gezginler, renk kalitesi 64 bit indir gezginler

NConvert programı ticari kullanım olmayan ve eğitim amaçlı kullanım için ücretsizdir.

NConvert programı XP, Vista, Windows 7 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Bu sürüm Windows 64 bit işletim sistemleri ile uyumludur.

Boyutu: 1,22 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NConvert 64 Bit İndir (6.21)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status