March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ağ, Bant Genişliği (Bandwidth) İzleme Programı

Evinize ki ağ trafiğini izlemek isteyenler için yardımcı olacak kaliteli bir program. Özellikle evinizde birden çok bilgisayar kullanılıyorsa kim ne indiriyor, kim interneti ne kadar kullanıyor bunları rahatlıkla izleyebilirsiniz.

NBMonitor internet bant genişliği (upload ve download) kullanımı, tüm interneti izler. Her hangi bir anda trafik hacmini, tüm etkin bağlantıları izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

NBMonitor XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

NBMonitor ağ bağlantıları ve ağ bağdaştırıcısının bant genişliği kullanımı hakkında gerçek zamanlı bilgileri görüntüler. Diğerlerinin aksine, ağ bağlantılarının başlatılan süreç adlarını gösterir ve sadece ilgilendiğiniz internet trafiğini yakalamak için filtre ayarlamanızı sağlar.

NBMonitor Network Bandwidth Monitor Özellikleri:

Ağ bant genişliği izleme

NBMonitor Network Bandwidth Monitor, İnternet bant genişliği (upload ve download) kullanımı, tüm Internet izler izler, size herhangi bir anda Internet var ve bunları da akan trafik hacmi tüm etkin bağlantıları gösterir.

İnternet bant genişliği izleme

ISS artık bir dizi indirdiğiniz veya belirli bir ayda yükledim ne kadar tam olarak bilmeden, “çok fazla” bant genişliği kullanan müşteriler için kesiliyor gibi çok yararlı olabilir. Bilgisayarınız, ISDN, DSL, ADSL, kablo modem, çevirmeli modem veya VPN yoluyla Internet’e bağlıysa, gerçek zamanlı olarak internet bant genişliği izleme ve aşılmaz Broadband sınırlama önlemek için toplam bant genişliği kullanımlarını alabilirsiniz.

Gerçek zamanlı ağ trafiğini kullanımını izleme

Siz ağ adaptörleri geçen ağ trafiği hakkında istatistiksel bilgileri görüntülemek ve gelen, giden ve özet trafik istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Bir kerede çoklu ağ bağlantıları izleme

Eğer aynı anda bir bilgisayarda Internet ve LAN bağlantıları ağ trafiğini izlemek istediğinizde çok yararlıdır. Ayrıca bilgisayarınızdaki tüm ağ bağlantılarının trafiğini oranlarını izleyebilirsiniz.

Ağ trafiğini raporlama

NBMonitor Ağ Bandwidth Monitor, günlük, haftalık, aylık ve özet trafik raporu sağlar. Her gün, her hafta, her ay, her yıl veya toplam sizin bant genişliği kullanımları almak kolay olabilir.

Başlatılan ağ bağlantıları sürecini izleme

NBMonitor Ağ Bandwidth Monitor ağ bağlantıları başlatılan süreç adlarını gösterir ve size ilgilendiğiniz sadece trafik yakalamak için filtre ayarlamanızı sağlar.

Monitörler ve ağ trafiğini analiz etme

NBMonitor izler ve ağ trafiğini analiz ve istatistiki bilgiler ağ yöneticilerinin ve kullanıcıların ağ sorunları gidermenize yardımcı olmak, her IP adresi çifti ve protokol ile ilgili görüntüler.

Ağ bağlantıları etkinliklerini kayıt etme ve aktarma

Ağ bağlantıları etkinliğini .xml dosyası olarak kaydedebilir ve  aktarabilirsiniz.

Boyutu: 2,82 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"NBMonitor İndir (1.4.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status