August 6, 2021


Namaz vakitleri programı

Namaz Vakitlerini ezan sesi ile size bildiren bu program sayesinde çalıştığınız zamanlarda namaz vakitlerini kaçırmayacaksınız sizi her namaz vaktinde ezan sesi ile uyaracaktır.Namaz ile ilgili her türlü bilgiyi size verecektir.

İşyerindesiniz ve çok yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. Bu yoğunluk ta namaz vaktini unutabilmek veya ezanı duymamak olmuyacak birşey değil. İşte yazdığım bu program size vakitlerden istediğiniz kadar süre önce hatırlatma yapıyor veya ezan okuyarak uyarıyor. Ayrıca son versiyonda eklenen Masaüstü sayacı ile sürekli bir sonraki vakta kalan süreyi görebiliyorsunuz.

Program geliştirilirken kullanıcı istekleri dikkate alınmıştır.

Not: Program vakit bilgilerini Diyanet işleri sayfasından almaktadır. Fakat diyanet işlerinizin 2’de bir biçim veya adres değiştirmesinden dolayı bu ve benzeri programların hepsi çalışmaz hale gelmektedir. Ben bunu düşünerek Bilgileri sabit olan kendi yaptığım sayfadan çekiyorum; o sayfa ise diyanet işlerinden alıyor. Yani en ufak değişiklikte sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan ben o sayfayı güncelleyince programınız çalışır hale geliyor…

Boyut: 490 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Namaz Vakti Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status