March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

SonyEricsson ve Android telefonları bilgisayardan kontrol edin

MyPhoneExplorerSonyEricsson cep telefonları ve Android işletim sistemli akıllı telefonları bilgisayardan yönetebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır.

USB kablo, bluetooth veya WiFi ile cep telefonunuza bağlanın ve sonra bir program ile cep telefonu nasıl böyle rahat yönetebilir diye şaşırmaya başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonunuzdaki adres defterini Outlook, Outlook Express veya Thunderbird ile senkronize edebilir ve telefon ajandanız ile Outlook, Sunbird, Thunderbird, Rainlendar gibi programların ajandaları ile eşleştirebilirsiniz. SMS’lerinizi bilgisayarınıza yükleyebilir veya aşırı büyük mesajlarınızı bu program ile cep telefonunuz üzerinden gönderebilirsiniz. Cachesystem’li dosya tarayıcısı ile veri taşıma boyutları en küçük değerlere düşen bu program Sony-Ericsson kullanan tüm kullanıcılar için oldukça yararlı ve gereklidir.

myphoneexplorer

Yeni versiyonda program, UIQ3-Phones (P990i, P1i, M600i, W950i, W960i, G700, G900) modelleri ile uyumlu hale getirilmiştir. Telefonunuz üzerindeki notlara okuma veya yazma özelliği gibi birçok özellik de yeni versiyon ile programa eklenmiştir.

MyPhoneExplorer 1.7.3 sürümü artık kullanılmamaktadır. Bu nedenle MyPhoneExplorer 1.8.6 sürümü eklenmiştir.

MyPhoneExplorer 1.8 versiyonundan beri Android tabanlı telefonları destekler (WiFi, USB kablosu veya Bluetooth üzerinden bağlanabilir).

Boyut: 6.99 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MyPhoneExplorer Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status