March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Sony Ericsson veya Android telefonu keşfedin

Sony-Ericsson ve Android telefonlar için geliştirilen bu program ile artık cep telefonunuzu bilgisayarınız üzerinden kontrol edebileceksiniz. Telefonunuza USB kablo, bluetooth, WiFİ ile bağlanın ve program yardımı ile cep telefonunuzu keşfedin.

Cep telefonunuzdaki adres defterini Outlook, Outlook Express veya Thunderbird ile senkronize edebilir ve telefon ajandanız ile Outlook, Sunbird, Thunderbird, Rainlendar gibi programların ajandaları ile eşleştirebilirsiniz. SMS’lerinizi bilgisayarınıza yükleyebilir veya aşırı büyük mesajlarınızı bu program ile cep telefonunuz üzerinden gönderebilirsiniz. Cachesystem’li dosya tarayıcısı ile veri taşıma boyutları en küçük değerlere düşen bu program Sony-Ericsson kullanan tüm kullanıcılar için oldukça yararlı ve gereklidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonunuzun saat ayarlarını atom saatine göre de düzenleyebileceğiniz bu program ile isterseniz aramalarınızı da PC’niz üzerinden yapabileceksiniz.

myphoneexplorer

Yeni versiyonda program, UIQ3-Phones (P990i, P1i, M600i, W950i, W960i, G700, G900) modelleri ile uyumlu hale getirilmiştir. Telefonunuz üzerindeki notlara okuma veya yazma özelliği gibi birçok özellik de yeni versiyon ile programa eklenmiştir.

MyPhoneExplorer 1.7.3 sürümü artık kullanılmamaktadır. Bu nedenle MyPhoneExplorer 1.8.6 sürümü eklenmiştir.

MyPhoneExplorer 1.8 versiyonundan beri Android tabanlı telefonları destekler (WiFi, USB kablosu veya Bluetooth üzerinden bağlanabilir).

Boyut: 6.99 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MyPhoneExplorer 1.7.3 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status