My Startup Delayer: Başlangıç programları geciktirme veya devre dışı bırakma programı.

Windows başlangıç programları ilk bilgisayar açılışını yavaşlatmaya neden olabiliyor. Sadece programlar değil, başlangıç işlemleri bilgisayarın açılma hızını yavaşlatıyor.

My Startup Delayer programı tam da bu amaç için tasarlanmış ücretsiz bir programdır. Bilgisayar ilk açılışından çalışan programların başlangıcını geciktirmek veya devre dışı bırakmak için yardımcı olacaktır. Geciktirme veya devre dışı bırakmak Windows ön yükleme hızını artıracaktır. Böylece bilgisayar ilk açılışta daha hızlı çalışacaktır.

Bilgisayarın ilk açılışta yavaş açılması özellikle Atom CPU ile nettop, netbooklar da daha çok göze çarpıyor. Laptoplar ilk alındıktan kısa bir süre sonra yavaş açılmaya başlar. Masaüstüne göre laptoplar bu konuda daha hassastır. Özellikle bilgisayar ilk açılışında çalışan program ne kadar çok ise, bilgisayar o kadar yavaş açılır. Bu da tabi ki çok sinir bozucu olacaktır.

My Startup Delayer başlangıçta çalışan programları veya işlemleri geciktirmek veya devre dışı bırakmak için seçim yapmanızı sağlıyor. Programların PC açılışından ne kadar süre sonra başlatılacağını ayarlamanızı da sağlıyor.

My Startup Delayer tam olarak bilgisayar başlangıç yöneticisidir. İstediğiniz programların bilgisayarın ilk açılışında çalışmasını ayarlama, istemediğiniz programları kaldırma veya geciktirme gibi işlemler yapmanızı sağlar.

My Startup Delayer indir-bilgisayar acilis programlari ayarlama-kaldirma programi

My Startup Delayer programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 107 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"My Startup Delayer 1.70 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status