My Daily Wallpaper: Otomatik her gün yeni bir duvar kağıdınız olsun.

Windows masaüstü için otomatik olarak her gün yeni ve güzel bir duvar kağıdı olmasını ister misiniz?

My Daily Wallpaper, Windows oturum açma veya her X saat sonra duvar kağıdını değiştirmek için imkan sunan ücretsiz bir duvar kağıdı değiştirme programıdır. İsterseniz bilgisayar her açılışında veya sizin belirleyeceğiniz bir saate otomatik olarak duvar kağıdının değişmesini sağlayabilirsiniz.

My Daily Wallpaper programı 350.000’den fazla yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları sunuyor. 50’den fazla farklı kategoride binlerce duvar kağıdı sunuyor. Bu programı denemenizi kesinlik tavsiye ediyorum.

3D, soyut, uçak, hayvanlar ve doğa, animasyon, anime, anime sahne, Apple Mac, mimari, sanat, plajlar, bisiklet, siyah & beyaz, Bollywood, araba, çizgi film, ünlüler, kulüp müzik, çizgi roman, bilgisayar, dijital sanat, rüya, fantezi, moda, çiçek, yiyecek, fraktallar, komik, oyunlar, kızlar ve modelleri, gotik ve karanlık, tatil, iç tasarım, manzara ve şehirler, lego, sevgi, askeri, minimalist, film ve tv dizisi, ulusal coğrafi, nesneler, okyanuslar ve deniz yaşamı, resim ve sanat, fotoğraf manipüle, fotoğrafçılık, pinup kızlar, tırnak, bilim kurgu, şarkıcılar ve müzik, uzay, spor, teknik, teknoloji, vektör, araç, vexel ve çeşitli kategorilerde duvar kağıdı sunuyor.

My Daily Wallpaper programının sunduğu özellikler sadece bunlar değil tabi ki. Duvar kağıdını değiştirmeden önce görüntüyü önizlemeyi sağlar. Windows başlangıcında otomatik duvar kağıdı değiştirme. Duvar kağıdını istediğiniz saatte otomatik değiştirme. Duvar kağıtları galerisinde tarama yapabilirsiniz.

My Daily Wallpaper indir-otomatik duvar kagidi degistirme programi

My Daily Wallpaper programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 342 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"My Daily Wallpaper 6.50 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status