Ücretsiz CPU Kullanımı İzleme ve Takip Etme Programı

My CPU Monitor indir-cpu izleme programiMy CPU Monitor, gerçek zamanlı olacak işlemci (CPU) kullanımını görüntülemeyi sağlayan ücretsiz programdır. Bilgisayarınızda yaptığınız tüm işlemlerde işlemcinin ne kadar kullanıldığını canlı olarak izleyebilirsiniz.

My CPU Monitor, işlemci kullanımını takip etmek için faydalı bir programdır. Programın sunduğu çok güzel bir özellik de mevcut. Yüksek CPU kullanımı durumunda görev çubuğunda size bir bildirim gösterecektir. En yüksek CPU kullanımı yapan işlem, uygulama, program veya oyun hangisi ise ona göre gerekli önlemleri alabilirsiniz.

CPU tüketimini en çok yapan işlemleri tek tek gözlemleyebilirsiniz. Programın kullanımı çok basittir. Görev çubuğunda saatin yanındaki simgesine tıklayarak yapmanız gerekenleri seçebilirsiniz.

Bilgisayar ilk açıldığı zaman otomatik olarak başlar. Programı kullanabilmek için uzman olmanız gerekmez. Basit bir kullanım sunuyor. Karmaşık işlemlerden uzak, basit bir işlemci kullanımını izleme programı arıyorsanız My CPU Monitor programını denemenizi tavsiye ederim.

Sürümü: My CPU Monitor 1.32

Boyutu: 95 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: My Portable Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"My CPU Monitor İndir – CPU Kullanımı İzleme ve Takip Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status