March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Mp3 Tag: Mp3 Şarkı Bilgilerini Düzenleme Programı

Mp3Tag ücretsiz programı şarkı bilgilerinizi düzenlemenize ve değiştirmenize, otomatik playlist-çalma listesi oluşturmanıza izin veriyor. Albümlerin adlarını ve kime ait olduğunu düzenleyebileceğiniz kullanışlı ve Türkçe çok güzel bir program…

Mp3tag yaygın ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4, iTunes MP4, WMA, Vorbis Comments ve APE Tags ses formatları destekleyen meta düzenlemek için kolay kullanımlı ama güçlü bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mp3Tag ücretsiz programı mp3 şarkı bilgilerini düzenlemeye ve değiştirmeye izin veren ve otomatik çalma listesi oluşturmanıza izin veren ücretsiz ve Türkçe yardımcı bir programdır. Mp3 albümlerinin isimlerini değiştirebilir, albümlerin kime ait olduğu gibi bir çok mp3 etiket bilgileri düzenlemenizi sağlar.

Mp3tag yaygın ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4, iTunes MP4, WMA, Vorbis Comments ve APE Tags meta bilgileri düzenlemek için kolay kullanımlı ama güçlü bir araçtır.

Mp3tag’ın desteklediği ses formatları: Advanced Audio Coding (aac), Free Lossless Audio Codec (flac), Monkey’s Audio (ape), Mpeg Layer 3 (mp3), MPEG-4 (mp4 / m4a / m4b / iTunes compatible), Musepack (mpc), Ogg Vorbis (ogg), OptimFROG (ofr), OptimFROG DualStream (ofs), Speex (spx), True Audio (tta), Windows Media Audio (wma), WavPack (wv)

Mp3tag son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mp3tag Türkçe İndir (2.57)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status