Movavi Video Converter: Kaliteli video dönüştürme programı.

Movavi Video Converter, videoları dönüştürmek için kaliteli bir hizmet sunan Türkçe video dönüştürücü programdır.

DVD ve HD – Video Dönüştürme

Artık desteklenmeyen dosya format yok. Çeşitli multimedya format ve kodek için 180 + öntanımı kullanın: DVD, HD video, QuickTime, Flash, HTML5, avi, mp4, mov, flv, mpeg, 3gp, 3gpp, mkv, m4v, VRO, WMV, VOB, DAT, MPG, mod, ifo, asf, swf, qt, m2t, mts, vb. WTV ve ProRes dosyalarını dönüştürün!

Mobil Cihazlarda Oynatmak İçin Dönüştürme

Bilgisayarınız ve mobil cihazlar arasındaki sınırların silin. Apple iPad, iPod, iPhone, Nokia, HTC, Blackberry, Samsung, Android telefonlar, Sony PSP, Xbox, Zune vb için video kaydet. En yeni modeller için öntanımlılar eklendi: iPhone 5, Samsung Galaxy S III ve Galaxy Note, HTC One X, Sony Xperia S, PlayStation Vita ve dahası.

2D filmleri 3D haline getirin

“Anaglif gözlükler, NVIDIA 3D Vision Gözlük Seti, panjur teknolojisi için ileri seviye 3D düzenli filmler, klipler ya da spor videoları dönüştürün. Anlık 3D çıkış video önizleme ile sonucu kontrol edin. Üç boyutlu görüntülerin 3D parametrelerini ayarlayın. ”

Ses Dönüştürün. Video, Ses Çıkarın

Oynatıcınız bazı müzik ve yayınları çalıştıramıyor mu? Artık çalıştıracak! Ses dosyalarını istediğiniz formata getirin: mp3, wav, wma, ogg, aac, flac, Monkey’s Audio, vb

Movavi Video Converter indir-video donusturucu

Movavi Video Converter programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 36.67 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Movavi Video Converter Türkçe İndir (14.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status