Morpheus Games Downloader: Ücretsiz torrent oyun indirme programı.

Morpheus Games Downloader, oyun indirmek için tasarlanmış ücretsiz bir oyun platformudur. Steam benzeri bir programdır fakat aynı işlevi görmez. Steam programı özellikle oyun satın almak için kullanılır. Morpheus Games Downloader programı ise LimeWire işlevi gören, torrent, dosya paylaşım programıdır. Sadece oyun indirmek değil, müzik, video vs indirmenizi de sağlar.

Morpheus Games Downloader en az dört farklı bağlantı potansiyeli (Gnutella2, Gnutella, eDonkey ve BitTorrent) ve dosya veritabanı ağları sunuyor. Program son derece sezgisel ve kolay uygulanabilir olmasına rağmen aynı zamanda gelişmiş kullanıcılar için özel özellikler içerir. Arama seçeneği, sonuçları filtrelemeye yardımcı olmak için ek metadata alternatif ile birlikte geliyor.

Morpheus Games Downloader programı dahili medya oynatıcı sayesinde dosyaları indirme sırasında önizleme için fırsat sağlar. Programın indirme kuyruğu otomatik olarak yönetilir ancak kullanıcı seçerse ayrıca manuel olarak (ve de dosyaların durumunu değiştirebilirsiniz) ayarlayabilir.

Çoklu torrent indirme yeteneğine sahiptir. Bu kullanışlı özellikleri ile programı kullanmanızı tavsiye ederim.

Morpheus Games Downloader indir

Morpheus Games Downloader programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 6.87 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Morpheus Games Downloader İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status