March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

HD Ekran Görüntüsü Alma ve Video Çekme Programı

Mirillis Action programı HD kalitesinde video çekme imkanı sağlayan çok kaliteli bir ekran görüntüsü yakalama, video kaydetme, video çekme programıdır.

Mirillis şirketi tarafından piyasaya sürülen bu mükemmel program hızlı ve bir çok özellikleri ile ekran görüntüsü alma programı arayanlar için ideal bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Mirillis Action programı mükemmel HD video kalitesi ve dünyanın en iyi kayıt performansını sunuyor. Sorunsuz bir şekilde masaüstü ekran görüntüsü yakalama ve özellikle oyunlarda ekran görüntüsünü alma ve video kaydetme sağlar.

Gördüğünüz videoları, ekran görüntülerini ve duyduğunuz müziği kaydedin.

Mirillis Action! hızlı ve esnek yapısıyla masaüstünde yaptığınız tüm işlemleri HD kalitesinde sesli ve görüntülü video olarak kaydedebilirsiniz (1080p FullHD, 720p, 480p). Video kaydı adına ihtiyacınız olan herşeyi bu programda bulacaksınız. Mirillis Action! ile oyunlardan HD Video Kaydı yapabilirsiniz. Hemde hiç takılma donma ve yavaşlama olmadan. Yine Mirillis Action! ile webde izlediğiniz bir videoyu da bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

action video çekme, hd kalitesinde video çekme programı, hd video çekme programı gezginler, action video çekme programı indir, mirillis action full indir gezginler, hd kalite video çekme programı, hd kalıtesinde vıdeo cekım programı, mirillis action oyun videosu çekme, action video çekme programı, action video çekme programı xp

Kaydettiğiniz videoları tüm popüler cihazlara uygun formata dönüştürebilirsiniz. Bu videoları Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Bilgisayardan ses kaydı yapabilir, ekrandan istediğinz bölgenin veya oyun içinden görüntü alabilirsiniz. Bunların hepsini bu yetenekli program ile yapabiilirsiniz.

Mirillis Action programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 18,14 Mb

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mirillis Action İndir (1.14.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status