March 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft SkyDrive Pro 2013: Bulut Depolama

SkyDrive Pro client for Windows; Windows için SkyDrive Pro istemcisi.

Microsoft SkyDrive Pro istemcisi Office 365 de SharePoint 2013 ve SharePoint Online belgeleri senkronize etmeye yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bağımsız SkyDrive Pro eşitleme istemcisi, Office 365’teki SharePoint 2013 ve SharePoint Online kullanıcılarının kendi kişisel SkyDrive Pro’larını ve herhangi bir SharePoint 2013 veya Office 365 ekip sitesi belge kitaplığını önemli içeriğe çevrimiçi ve çevrimdışı erişim için kendi yerel makinelerine eşitlemelerine olanak tanır.

Ofis Belgeleri için Senkronizasyon Programı

SkyDrive Pro, SkyDrive’dan farklı bir amaç ve özelliklere sahip bir programdır.

SkyDrive Pro, iş belgelerinizi ve diğer dosyalarınızı tuttuğunuz yer olan profesyonel kitaplığınızdır. SkyDrive Pro’yu işiniz için kullandığınız SkyDrive olarak düşünebilirsiniz. Dosyalarınızı SkyDrive Pro’da depoladığınızda, onları yalnızca siz görebilirsiniz, ancak kolayca iş arkadaşlarınızla paylaşabilir ve mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Şirketiniz tarafından hangisinin ayarlandığına bağlı olarak, dosyalarınız SharePoint Online ile bulutta veya şirketinizin SharePoint Server 2013 sunucularında güvenli şekilde tutulur.

SkyDrive Pro şunları yapmanıza olanak sağlar:

Özel belgelerinizi ve diğer dosyalarınızı bulutta veya şirketinizin SharePoint sunucularında güvenli bir yerde depolama ve organize etme.

Kuruluşunuzdaki başkalarıyla dosya ve klasör paylaşma ve bu kişilere içeriği gözden geçirme veya düzenleme izni verme.

İçeriğinize çevrimdışı olarak erişebilmek için, bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız ile SkyDrive Pro alanınızdaki ve diğer SharePoint kitaplıklarınızdaki dosya ve klasörleri eşitleme.

SkyDrive Pro’nun SkyDrive’dan farkı nedir?

SkyDrive dosya yükleyebileceğiniz ve tüm aygıtlarınızdan erişebileceğiniz kişisel bir kitaplık sağlayan çevrimiçi ücretsiz bir depolama alanıdır. SkyDrive uygulamalarından birini indirerek belgelerinizi, fotoğrafları ve diğer dosyaları kolayca kitaplığınızda saklayabilir, bunları arkadaşlarınızla paylaşabilir ve hatta içerikte işbirliği yapabilirsiniz. SkyDrive hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bkz. SkyDrive’da Office belgelerinde birlikte çalışma.

SkyDrive Pro size, belgeleri, fotoğrafları ve diğer dosyaları yükleyebileceğiniz ve bunlara bilgisayarınızdan erişebileceğiniz kişisel bir iş kitaplığı sağlar. Bu SkyDrive Pro kitaplığı kuruluşunuz tarafından yönetilir ve buradan içeriğinizi çalışma arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilir ve birlikte çalışabilirsiniz. Ayrıca, SkyDrive Pro istemci uygulaması ile kitaplık dosyalarını ve klasörlerini yerel bilgisayarınız ile eşitleyebilirsiniz.

Microsoft SkyDrive Pro 2013 Windows 7; Windows 8; Windows Server 2008 R2; Windows Server 2012 64 Bit ile uyumlu sürümüdür.

Boyutu: 305,65 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Microsoft SkyDrive Pro 2013 (64 Bit) Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status