Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Security Essentials Türkçe – 64 Bit

Microsoft Security Essentials: Kötü yazılımlara karşı sisteminizi koruyan Microsoft tarafından üretilen ücretsiz Türkçe antivirüs programıWindows 7 ve Windows Vista 64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü yazılımlara karşı korunmak için Microsoft Security Essentials’ı kullanın. Evinizde veya küçük ölçekli işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar.

Microsoft Security Essentials ücretsizdir.* Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncelleştirmeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Microsoft Security Essentials, en fazla 10 bilgisayara sahip küçük ölçekli işletmeler tarafından kullanılabilir.

Microsoft Security Essentials Özellikleri

  • Kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma
  • Basit ve ücretsiz
  • Otomatik güncelleştirmeler
  • Kolay kullanım
9,89 Mb
Türkçe
Ücretsiz
Download: Microsoft Security Essentials Türkçe İndir – 64 Bit

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

microsoft security essentials indir gezginler, microsoft security essentials 64 bit türkçe indir, microsoft security essentials 64 bit gezginler, microsoft security essentials 64 bit indir gezginler, microsoft security essentials 64 bit türkçe indir gezginler, microsoft security essentials türkçe indir gezginler, microsoft essential security 64 bit indir gezginler, microsoft security essentials 64 bit indir türkçe, microsoft security essentials turkce gezginler, microsoft security essentials 64 bit türkçe

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Microsoft Security Essentials Türkçe İndir – 64 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats