Microsoft Office 365 Türkçe İndir

Microsoft-Office-365-indir-jpgOffice 365 ile gelenler: Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013, Outlook 2013, OneNote 2013, Access 2013, Publisher 2013

Ev Ekstra aboneliği beş bilgisayara veya Mac’e Office yüklemenize izin verir. Böylece, evdeki herkes kendi Office kopyasına ve kendi ayarlarına sahip olabilir.

5 PC veya Mac ve Windows tabletler ve iPad’ler gibi 5 tabletin yanı sıra birden çok akıllı telefonda kolay erişim için. 20 GB4 fazladan çevrimiçi depolama alanın yanı sıra 60’tan fazla ülkeye aylık 60 Skype dünya arama dakikası.

Güncelleştirmelerin otomatik yapılması sayesinde her zaman en yeni sürüme sahip olursunuz. Fazladan 20 GB SkyDrive depolama alanı elde edersiniz ve böylece, yapılacak listelerinden sunulara kadar tüm dosyalarınızı gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca, her ay aldığınız ücretsiz 60 dakikalık Skype çağrı süresiyle, bir Skype hesapları olmasa bile, 40’tan fazla ülkede arkadaşlarınızı veya ailenizi arayabilirsiniz.

Office’i kullanmak için bilgisayarınızın başında olmanız bile gerekmez. Internet’e bağlı olduğunuz sürece İsteğe Bağlı Office’i kullanarak Word, Excel, PowerPoint, Access ve Publisher’ın tam sürümlerinin Win 7 (veya üzeri) çalıştıran bilgisayarlara geçici olarak akışını sağlayabilirsiniz. Bu sayede, yeni belgeler oluşturabilir veya SkyDrive alanınıza kaydettiğiniz belgeler üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Dosyaları bulutta kaydetme ve paylaşma: Bulut, gökyüzündeki dosya deposu gibidir. Çevrimiçi olduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Şimdi Officedosyalarınızı kendi SkyDrive’ınıza veya kuruluşunuzun sitesine kaydetmek kolay. Oradan Word belgelerinize, Excel elektronik tablolarınıza ve diğer Office dosyalarına erişebilir ve paylaşabilirsiniz. Hatta iş arkadaşlarınızla aynı dosya üzerinde aynı anda birlikte çalışabilirsiniz.

Paylaşılan toplantılar: Çevrimiçi toplantılara katılın ve PowerPoint slaytlarını, Word belgelerini, Excel elektronik tablolarını ve OneNote notlarını paylaşın. Toplantı katılımcıları, yüklü Office programları olmasa da dosyaları görebilirler.

Başlamak için daha fazla seçenek: Boş dosyaya bakmak yerine, artık son kullanılan dosya veya sık kullanılan şablon arasında seçim yapabilirsiniz. OneNote’ta, web’den veya bilgisayarınızdan oturum açın ve not defterlerinizi açın.

Gelişmiş Farklı Kaydet ve Aç: İletişim kutusunda daha fazla tarama ve kaydırma yok. En sık kullandığınız klasörler burada hemen başlangıçta. Her zaman ulaşılabilir olması için bir konumu sabitleyebilirsiniz.

Kolay dosya paylaşımı: Şimdi Office programlarınızda, dosyalarınızı başkalarıyla paylaşmak için tüm seçeneklerinizi bir araya getiren bir yer var, Dosya ve Paylaş.

Sürümü: Microsoft Office 365

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Microsoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Microsoft Office 365 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status