March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı

Tespit ve temizleme süreci tamamlandığında araç, eğer varsa, hangi kötü amaçlı yazılımların tespit edilip temizlendiğine de yer verilen sonuçları açıklayan bir raporu ekrana getirir.

Microsoft, bu aracın güncelleştirilmiş bir sürümünü her ayın ikinci Salı günü ve güvenlik olaylarına yanıt olarak gerekli görülen zamanlarda yayınlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7; Windows 8; Windows Server 2003; Windows Vista; Windows XP  işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Not: Microsoft Update ve Windows Update tarafından sunulan aracın sürümü, arka planda çalışır ve bir kötü amaçlı yazılım bulaşması tespit edildiğinde bunu rapor eder. Bu aracı ayda bir kereden fazla çalıştırmak için bu web sayfasındaki sürümü kullanın ya da Yükleme Merkezi’nde var olan sürümü yükleyin.

Kötü amaçlı yazılım bulaştığında bilgisayarlar normal çalışıyormuş gibi görünmeye devam ettiklerinden bilgisayarınızda sorun yokmuş gibi görünüyor olsa bile bu aracı düzenli olarak çalıştırmanız iyi bir fikirdir. Ayrıca bilgisayarınızı diğer kötü amaçlı yazılımlardan korumaya yardımcı olması için Microsoft Security Essentials gibi bir güncel virüsten koruma yazılımı kullanmalısınız.

Ücretsiz bir güvenlik taraması yapın

Bilgisayarınızı kötü amaçlı ve potansiyel açıdan istenmeyen yazılımlara karşı taramak için, bkz. Microsoft Güvenlik Tarayıcısı ile ücretsiz tarama yapın .

Microsoft Güvenlik Tarayıcısı, talep doğrultusunda bilgisayarınızı tarayan ve virüslerin, casus yazılımların ve diğer kötü amaçlı yazılımların temizlenmesine yardımcı olan, ücretsiz olarak indirilebilir bir güvenlik aracıdır. Var olan virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır ancak bu yazılımınızın yerine geçmez.

Gerçek zamanlı koruma için şunu indirin: Microsoft Security Essentials .

Boyutu: 18,59 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Microsoft Malicious Software Removal Tool Türkçe İndir (4.18)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status