October 22, 2021


MediaGet Son Sürüm – Ücretsiz Türkçe Torrent İstemcisi

MediaGet dosya paylaşımı, torrent dosya indirme için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ve Türkçe programlardan biridir. Şu anda geniş kulanıcı yelpazesine sahip ve dünyanın en iyi torrent istemcilerinden biri olan MediaGet’i bilgisayarınıza yüklemek istiyorsanız yapacağınız şey çok basit! Hemen indirin ve bilgisayarınızı tekrar başlattıktan sonra kolay kullanımın tadını çıkarın.

  • Geniş film arşivi
  • Film ve müzikleri indirmeden oynatın
  • Medya veritabanı

Tüm dosya türlerini oynatabilen medya oynatıcı. Online film izle ve müzik dinle. Medya veritabanı.Arama ve medya düzenlemek yönetimi daha etkili medya yapar. Arkadaşlarınızla tüm medya ve dosyaları paylaşmak için kolay bir yol. MediaGet programı sayesinde internetten müzik, videoları vb dosyaları kolayca, hemen indirebilirsiniz.

Mediaget geliştiricileri tarafından üretilen algoritma ile bilgisayardaki dosyaları daha hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Mediagetin içerisindeki akıllı arama sayesinde içeriği bulabileceğiniz siteleri ve onlardaki dosyaları ayırt edebilirsiniz. İndirmenin tamamlanmasını beklemeden HD kalitesinde bir filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

MediaGet – Ekran Görüntüsü

MediaGet-indir-

MediaGet Bilgileri

Boyutu: 656 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MediaGet Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status