Masaüstüne çift tıkladığınız zaman IP adresinin değişmesini ister misiniz?

Evet arkadaşlar bugün bir programla karşılaştım. Çok faydalı bir program olduğunu düşündüm ve sizinle paylaşmak istedim. Hızlı ve kolay bir şekilde IP adresini değiştirmeyi sağlayacak kaliteli bir program.

Sürekli IP adresini değiştirmeniz mi gerekiyor. Çok kolay kullanımlı bu IP değiştirici programını deneyebilirsiniz. Programın tek kötü tarafı var o da, ücretli bir program olması. Yine de ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

IP Change Easy adındaki bu program, gizliliğinizi korumak için yardımcı olan IP değiştirme programıdır. Ayrıca internet tarayıcınızı yeniden başlatmadan ve otomatik olarak proxy ayarları değiştirmeyi sağlar. Dilediğiniz kadar IP profili oluşturun ve kolayca uygulayın. Oluşturacağınız her profil için ayrı ayarlar yapabilirsiniz.

Programın en çok sevdiğim özelliği ise, masaüstüne çift tıklayarak IP değiştirmeyi sağlıyor. Bu kısayolu dilerseniz etkinleştirebilirsiniz. Program ayarlarını kolay ve hızlı bir şekilde yapmanız için, sistem tepsisindeki simgesine tıklamanız yeterli.

IP Change Easy indir-ip degistirme programi

IP Change Easy IP adresi değiştirme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 537 KB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Masaüstüne Çift Tıklayarak IP Değiştirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status