March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Manycam

ManyCam anlık mesajlaşma programlarında çalışan ücretsiz bir sanal web kamerası programıdır. Birden çok mesajlaşma programıyla aynı anda çalışabilen bu yazılım sayesinde istediğiniz görüntüyü (video) webcam görüntüsü gibi kullanabilirsiniz.sanal webcamera Hatta TV kartınızdan kaydettiğiniz görüntüyü bile.

Msn Messenger, Yaho Messenger, Skype, AIM, Paltalk ve Camfrog gibi programlar ile aynı anda kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda webcam görüntünüze yazılar, çok ilginç efektler ve resimler ekleyebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program aynı anda kullandığınız birden çok mesajlaşma programında tek bir webcam’in kullanımınıda sağlamak için üretilmiş ücretsiz bir araç olmasına rağmen birçok ek özellikte bulunduruyor. Sahip olduğunuz görüntüyü diğer programlar içinde sanal olarak çoğullaştıran yazılım ile videolarınıza su, ateş gibi efektler ekleyebilir, görüntünüzün üstünde yanında vs. “text” yazılar çıkmasını sağlayabilir, boyutunu ayarlayabilirsiniz. Birçok efekt verme imkanına sahip olduğunuz bu program arkaplan resminizi değiştirme özelliğinide içersinde bulunduruyor.

Manycam programının son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:
Windows Vista/XP/2000/2003
Intel Celeron 1GHz veya daha hızlı işlemci
256 RAM
Bir veya daha fazla Webc
Sistem gereksinimleri:Windows Vista/XP/2000/2003Intel Celeron 1GHz veya daha hızlı işlemci

256 RAM

Bir veya daha fazla Webcam

am

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • thomassiann
    15 Mart 2011

    Ben bu programı yüklü ManyCam, bir sorun var, benim bilgisayar çok yavaş oldu. Zaman her şeyi tekrar iyi çalışıyordu kaldırın. Ben SplitCam adında benzer bir program önerildi. Şimdi her şey sorunsuz çalışıyor.

"Manycam 2.4.30 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status