March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Malware Koruma, Antivirüs Programı

Malware Destroyer ultra-hızlı tarama motoru ile ücretsiz bir kişisel antivirüs programı. Bu kişisel malware koruması organize ve etkili çeşitli tehditleri bulur ve yok etmek için yardımcı olur. Benzersiz kötü amaçlı yazılım tarama motoru virüsler, trojanlar, solucanlar ve diğer malware türleri de dahil olmak üzere 10.000 gerçek tehdit tanımları, üzerinde tam bilgisayar analizi için yalnızca 10 saniye harcar. Up-to-date kötü amaçlı yazılım veritabanı kullanıcılarının lider virüs laboratuvarı ve binlerce tarafından sağlanan virüs bilgileri içerir.

Kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditlere karşı bilgisayarınızı korumak için en etkili yolu nedir? Binlerce virüs, trojan, adware ve diğer tehditler her gün oluşturulur ve hatta en gelişmiş ve pahalı güvenlik ve antivirüs sistemi onlar için açıktır, çünkü ne yazık ki günümüzde virüslere karşı tam anlamı ile hiçbir cevap yoktur. Ama kötücül yazılım ve sonuçları riski ortadan kaldırmak için takip edilmesi gereken iki temel kural vardır: Düzenli virüs kontrolleri yapmak ve en son ve en eksiksiz kötü amaçlı yazılım imzaları veritabanı kullanmanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

EMCO Network Malware Cleaner bir antivirüs koruması günden güne en iyi uygulamaları takip etmek yardımcı olacak ücretsiz bir antivirüs çözümü olarak tasarlanmıştır. Bu çözümün çekirdek özellikleri sık sık çalıştırmasına izin veriyor son derece hızlı tarama, kötü amaçlı yazılım ve en son tehditler hakkında bilgi içeren tam ve güncel virüs veritabanı yapma yeteneği vardır.

Son güncellemeler ile en tehlikeli kötü yazılımlar;

  • WIN32.FARFLI.K : Worm
  • TROJAN.WIN32.TRACUR : Trojan
  • W32.AUTORUN.BWVQ : Worm
  • INFOSTEALER.4106241 : Trojan
  • BEASTDOOR.24576 : Worm
Virus Scan Results

Temel Özellikler ve EMCO Malware Destroyer Faydaları

EMCO Malware Destroyer PC’nizin kişisel antivirüs korumasını organize ve düzenli, hızlı zararlı çeşitli tehditleri tespit etmek için tarar ve kaldırmak için yardımcı olan ücretsiz bir antivirüs aracıdır. Bu çözümün önemli avantajları, aşağıda listelenmiştir.

  • Son derece hızlı kötü amaçlı yazılım tarama. Sadece birkaç saniyede zararlı yazılımları tespit etmek için komple bir PC tarama gerçekleştirmek için gereklidir.
  • Veritabanında 10.000 ‘den fazla tehditler. Malware veritabanı gerçek dünya tehditleri üzerinde on bin virüs girdileri içerir.
  • Sık imzaları güncelleyin. Malware imzaları veritabanı son tehditlerle ilgili bilgileri içerecek şekilde sık sık güncellenmektedir.
  • Kullanıcıların katılımı. Binlerce kullanıcıların anonim son tehditleri bulmak ve güncellemek için yeni imzalar eklemek için yardımcı olur.
  • ÜCRETSİZ için kullanın. PC’niz bunun için bütçenizi harcamadan malware ve diğer tehditlere karşı ücretsiz korur.

Boyutu: 51,18 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Malware Destroyer 6.1.11 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status