March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Resim Düzenleme, Efekt Verme Programı

MAGIX Photo Designer, resimlerinizin rengini, parlaklığını veya netliğini ayarlama, tek bir tıklama ile tam olarak tanımlanmış alanlarda aydınlatma yapmayı sağlayan ücretsiz bir resim düzenleme programı.

Bu ücretsiz resim düzenleme yazılımı ile, fotoğraflarınızı optimize edebilirsiniz. Döndürme, kırpma ile resimleri düzenleyebilir, ya da resimleri komik karikatürlere dönüştürebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun efektler ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilder bearbeiten kostenlos - Papagei Header

  • Fotoğrafları düzenleme,
  • Seçici aydınlatma,
  • Nesneleri kaldırma,
  • Panorama yapma,
  • Yaratıcı efektler,

resim aydınlatma programı gezginler, MAGIX Photo Designer gezginler, picture manager windows 8 uyumlu indir, designer foto düzenleme, resimleri aydınlatma programı indir, resim düzenleme programı indir türkçe windows 8 için gezginler, magıx foto düzenleme gezginler türkçe, magix photo manager türkçe gezginler, magix photo designer 7 i̇ndir, high quality photo resizer çalışmıyor win 7 uyumlu

JPEG, BMP, TIFF, GIF, PSD, PNG, RLE, DIB, TGA, IFF, LBM, RAS, PCX, EMF, WMF, PPM, PGM, PBM, PhotoCD formatındaki fotoğrafları düzenleyebilir, JPEG, BMP, TIFF, PSD, PNG, TGA, RAS, PPM, PGM, PCX formatında da kaydedebilirsiniz.
MAGIX Photo Designer programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 28,2 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MAGIX Photo Designer İndir (7.0.1.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status