February 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Mafia oyunun demosu

Mafia: The City of Lost Heaven, Illusion Softworks tarafından geliştirilerek, Gathering of Developers tarafından Nisan, 2002’de çıkan bir TPS, bilgisayar oyunu. Daha sonra 2003 yılında PlayStation 2 ve 2004 yılında Xbox sürümleri çıkarılmıştır. Japonya’da ise PC sürümü için bu tarih 20 Temmuz 2007, PS2 ve Xbox sürümü için bu tarih 20 Ocak 2009 olarak kararlaştırılmıştır.

Oyun 1930 – 1938 tarihleri arasında geçmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

30’lu yılları sonuna kadar yaşama fırsatı veren oyunda oyuncu; mafya dünyasına yeni adım atan birisini en tepeye kadar çıkarma fırsatına sahiptir. Mart 2008 tarihine kadar Take-Two Interactive’e göre 2 milyondan fazla kopya satmıştır. Şubat ve Mart, 2007’de Illusion Softworks, Leipzig Oyun Fuarında serinin ikinci oyunu olacak olan Mafia II ‘nin geliştirildiğini duyurmuştur.

Multiplayer Desteği

Multiplayer: Mafia I Oyununun çoklu oyuncu modu sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabilirsiniz tek ihtiyaçı’ınız Mafia I oyununa sahip olmaktadır.

Geliştiriciler: Mafia ı multiplayer’İn yapımcısı ve geliştirici ZaKlaus’dur Mafia I Multiplayer’in oyunun yanında bir yama olarak yayınlanmaktadır.

Oynayış: Oynamak için ilk önce Mafia I’ye sahip olmanız gerekmektedir ondan sonra resmi Mafia1Multiplayer yamasını yayınlayan sitelerden modu indirmeniz gerekmektedir. Sonra açılan pencere karşısında serverleri göreceksiniz ve herhangi birine girip oynayabilirsiniz.

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Boyut: 230.41 MB

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Mafia Demo İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status