Macrorit Disk Scanner: Disk Tarama Programı

Macrorit Disk Scanner, Harddisk (HDD) taraması yaparak sabit disk sorunlarından kötü sektör (bad sector) bulmayı sağlayan ücretsiz disk tarama programıdır.

Bozuk sabit disk, sabit disk de en sık görülen sorunlardan biridir. Kötü sektörler (bad sector), sabit diskinizde okunamayan küçük veri kümeleridir. Sabit diskinizde kötü sektörler var ise, disk veri saklamak için güvenli olmadığı anlamına gelir, bu önemli ölçüde elde edeceğiniz dosya ve sabit disk hızı ile çalışan sabit disk veya bölüm önemli veri kaybı ya da hatalara yol açacaktır, bazen mavi ekran hatası olabilir. Anlayacağınız sabit diskin yavaşlaması ve bilgisayarınızda sürekli sorunlara yol açacaktır.

  • Disk bölümlerinde, boş alan ya da kötü sektörler taraması yapabilirsiniz.
  • Tarama tamamlandıktan sonra otomatik kapanma desteği ve otomatik olarak belirtilen yerde tarama sonuçlarını kaydetme.
  • En hızlı smart algoritmasını seçin, tarama hızı cihazın desteklediği azami ölçüde ulaştırılması gerekmektedir.

Macrorit Disk Scanner DE HDD, SATA HDD, SCSI HDD, FireWire HDD, SSD, USB HDD, External HDD (Harici Harddisk), Hardware RAID, Floppy drive (Disket sürücüsü), USB flash drive, Compact flash card, Secure Digital card, Memory card/Memory stick, Micro card, Zip drive, IPod ve diğer depolama aygıtlarını destekler.

Macrorit disk Scanner

Macrorit Disk Scanner ücretsiz disk tarama programı Windows 7/Vista/XP Professional, Windows 8 32 Bit/64 Bit ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 2.34 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Macrorit Disk Scanner 2.7.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status