Free Disk Partition Wiper Portable: Geri dönüşümsüz, kalıcı disk silme programı.

Macrorit Disk Partition Wiper, disk verilerini geri dönüşümsüz silmeyi sağlayan ücretsiz disk silme programıdır. Macrorit Disk Partition Wiper programının portable sürümüdür.

Hard disk biçimlendirme veya silme yaptıktan sonra kişisel bilgi veya şirket belgeleri kurtarmayı önlemek için sabit disk sürücüsünden verileri geri dönüşümsüz, kalıcı temizlemek istiyorsanız bu ücretsiz program yardımcı olacaktır. Tamamen ve kalıcı sabit disk silme veya bölümdeki verileri silmek için profesyonel disk silme programıdır.

Macrorit Disk Partition Wiper hard disk içini ve dışını silmeye yardımcı olacaktır. Güçlü algoritmaları ve kapsamlı silme yeteneği ile kalıcı olarak, geri dönüşümsüz verileri silebilirsiniz. Bu kolay kullanımlı sabit disk silme programı tüm Windows işletim sistemleri ile uyumludur.

Tamamen ve kalıcı disk sürücüsü alanını veya disk bölümleri üzerindeki hassas verileri silme. Tüm popüler Windows dosya sistemlerini; FAT16/32, NTFS, Ext2/3/4Apple HFS+ ve diğer sistemler.

Macrorit Disk Partition Wiper  programını diğerlerinden ayıran ise, 5 farklı silme yöntemi sağlıyor. İhtiyacınıza uygun olan silme modunu seçebilirsiniz.

Sonuç olarak Macrorit Disk Partition Wiper ücretsiz disk silme programı, özellikleri, kullanım kolaylığı ve ücretsiz olmasıyla kullanılması gereken bir program olduğunu düşünüyorum. Hem ücretsiz olması hem de sunduğu özellikler şaşırtıcı. O nedenle bilgisayarınıza yüklü olması gereken programlardan.

Macrorit Disk Partition Wiper indir-disk silme programi

Macrorit Disk Partition Wiper programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 bit, 64 bit ile uyumludur.

Boyutu: 2.77 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Macrorit Disk Partition Wiper Portable İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status