March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC 32 Bit İçin Kaliteli Bir Tarayıcı Yazılımı

VueScan 9 dünyanın en yaygın kullanılan tarayıcı yazılımıdır. VueScan 9 programının Mac OS X 10.8 (Mountain Lion) 32 Bit işletim sistemini destekler.

VueScan tarayıcınızla birlikte gelen yazılımın yerine geçer ve yazıcı / tarayıcı ve film tarayıcıları destekler. Tarayıcınızın özelliklerinden memnun değilseniz bir çok özellikleri ile dolu VueScan programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Screen Shot

VueScan 9 1850’nin üzerinde farklı tarayıcılar ile uyumludur. Ayrıca desteklenen tarayıcılar listesini buradan kontrol edebilirsiniz.

VueScan 9 Windows, Mac OS X ve Linux üzerinde çalışır. Canon LiDE, Epson Perfection, Nikon CoolScan ve HP OfficeJet tarayıcılar dahil olmak üzere daha yeni işletim sistemleri üzerinde çalışmayan eski tarayıcıları bile destekler.

Bir iPad veya iPhone varsa, tarama için VueScan Mobil kullanabilirsiniz. Bu App Store mevcut bulunuyor tamamen ücretsiz bir programdır.

VueScan 9 ile PDF, JPEG ve TIFF formatlarını taranmış belgeleri, fotoğrafları ve film çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca OCR kullanarak metin tanıma ve otomatik belge besleyiciler ile tarayıcılar kullanarak çok sayfalı PDF’ler oluşturabilirsiniz.

Boyutu: 7 Mb

Lisans: Deneme sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"MAC İçin VueScan 9.1.17 Türkçe İndir – 32 Bit" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status